Apple випустить нову версію Final Cut Pro одночасно з новими Mac Pro

Автор | 12 Червня, 2013

Восени цього року Apple почне продажі найпотужнішого за всю історію комп'ютера Mac. Як повідомили в компанії в середу, одночасно з оновленими Mac Pro вийде нова версія програмного забезпечення Final Cut Pro, призначеного для професійного відеомонтажу. В даний час команда розробників Apple працює над програмою, яка буде підтримувати «всю продуктивність і всі графічні можливості нових Mac Pro».

Для тих, хто не знає що собою представляє дане ПЗ: Final Cut Pro є одним з кращих у світі інструментів для професійного відеомонтажу. Розробкою Apple користуються багато режисерів і творці музичних кліпів.

Нагадаємо, Mac Pro нового покоління виконані в циліндровому корпусі висотою близько 25 сантиметрів. Серце машини – 12-ядерні процесори Intel Xeon E5 плюс два графічних процесора AMD FirePro для робочих станцій, що забезпечують підтримку дисплеїв дозволом 4K (Ultra HD). Мається флеш-пам'ять на базі PCIe, а також надшвидка пам'ять ECC.

 

У циліндричних Mac Pro флеш-пам'ять працює до 10 разів швидше в порівнянні зі звичайними жорсткими дисками. 4-канальна пам'ять ECC DDR3 працює на частоті 1866 МГц. У комп'ютера шість портів Thunderbolt 2, через які підключаються зовнішні пристрої. Порти ці забезпечують пропускну здатність до 20 Гб / сек для кожного з них. У цілому Mac Pro працює до 2,5 разів швидше моделей поточного покоління і володіє продуктивністю обчислень до 7 терафлопс.

Ймовірно, Final Cut Pro повинна отримати безліч інновацій, орієнтованих на 4K. Крім того, не виключено, що Apple змінить і зовнішній вигляд програми, відкотившись до колишніх концепціям, так як інновації, реалізовані в останній версії цієї програми, були розкритиковані користувачами.

 


Купуйте запчастини для автомобілів дешевше через мережу Інтернет. В інтернет магазині запчастинhttp://leoparts.com.ua/ наявний величезний каталог автозапчастин для великої кількості як вітчизняних авто так і для іномарок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *