Декілька слів про Wi-Fi HotSpot 2.0 в iOS 7

Автор | 12 Червня, 2013

Вчора ми опублікували список з 24 функцій iOS 7, які приховала Apple. У ході конференції WWDC 2013 компанія багато розповідала про дизайн і нових фічах, проте повний перелік можливостей нової «операційки» був показаний на фінальному слайді. Одна з прихованих функцій iOS 7 називається WiFi HotSpot 2.0. Це подальший розвиток технології, яка дозволяє пристроям інтелектуально перемикатися між стільниковими і публічними бездротовими мережами Wi-Fi без аутентифікації.

Пояснює Джон Бродкін з ArsTechnica:

«Hotspot 2.0 – це технічна специфікація програми сертифікації Passpoint організації Wi-Fi Alliance. Як ми розповідали в минулому році, головне завдання програми Passpoint – створити WiFi-розширення для стільникових мереж, тим самим дозволивши провайдерам розвантажувати свій трафік і надавати користувачам більш швидкий Інтернет. Замість введення пароля користувач зможе авторизуватися автоматично, маючи лише пристрій з SIM-картою. Passpoint-підтримувані девайси легко підключаються до відповідних бездротових мереж, використовуючи при цьому всі можливості протоколу шифрування WPA2 ».

Таким чином, якщо ви підключені до оператора типу «Білайн», у якого, наприклад,  в тій самій Москві сотні WiFi-точок, ваш iPhone на iOS 7 буде самостійно перемикатися між ними без вашого відома. Ідеально для територій з поганим покриттям.

Звичайно ж, Passpoint потребує великої мережі хотспотов, інакше ця технологія просто не має сенсу. Поки неясно, скільки таких WiFi-мереж вже є, проте в перспективі до системи планується підключити близько 30 провайдерів.

 


Компанія з доставки води ids-service.com.ua з радістю доставить у ваш офіс чи оселю свіжу очищену воду, вам на здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *