[Ігри] Оновлення Minecraft Pocket Edition

Автор | 11 Червня, 2013

Днями в AppStore, практично непомітно, оновився відомий симулятор виживання під назвою Minecraft. Це чергове мінорне оновлення додають в гру лише два нововведення – відра і … альфу майбутнього мультиплеера! Так, розробники Mojang нарешті прислухалися до прохань гравців і працюють над введенням багатокористувальницького режиму в Minecraft для iPhone, iPad.

 

Але перед тим як дати і так невелику дозу новини щодо мультиплеєра, я розповім трохи про сам Minecraft, щоб користувачі незнайомі з даною грою, так, є і такі, мали хоч якесь уявлення.

Minecraft – інді гра в жанрі "пісочниця" присвячена виживанню, вона має відкритий світ із змінним ландшафтом. Гра вийшла на безлічі платформ, починаючи від PC і Xbox 360, і закінчуючи iOS c Android. Мобільна версія у свою чергу, має приписку Pocket Edition, значно відстає за кількістю функцій від старших версій, але з кожним оновленням Mojang скорочує дистанцію. Ось той мінімум що потрібно про Minecraft для iPhone, iPad. А тепер повернемося до довгоочікуваного мультиплееру.

Мультиплеєр в Minecraft Pocket Edition буде реалізований через сервіс Minecraft Realms. В даний момент сервіс знаходиться в закритому альфа тестуванні, в якому кількість одночасно граючих користувачів обмежено десятьма людьми, але дане число може зрости до релізу, так як зараз розробники перевіряють навантаження на сервера.

Що на рахунок самої Minecraft Realms, то це, по суті, хостинг, на якому розміщуватиметься ваш сервер, до якого зможуть підключитися ваші друзі. Зрозуміло дана послуга вимагає витрат з боку розробників у вигляді підтримки обладнання, так що Mojang планує ввести платну підписку через in-app purchase – одна підписка / один сервер. Одне радує, що за сервер платить саме власник, а інші гравці можуть безоплатно грати без оплати передплати.

Реліз мультиплеера запланований на кінець цього року.

Завантажити Minecraft – Pocket Edition для iPhone, iPad ($6.99)

 


Ищите где можно не дорого и быстро зарегистрировать домен? Сделайте это на сайте компании ukrnames.com, специалисты которого все помогут вам быстро и без проблем зарегистрировать нужный вам домен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *