[Ігри] New Hexagon – гра для сильних духом

Автор | 11 Червня, 2013

Є дві крайності з вступними рівнями в іграх. Одна – коли гра завалює тебе інформацією, спливаючими вікнами і підказками, змушуючи вникати в суть протягом занадто довгого часу. Інша – коли ти відкриваєш гру, починаєш грати, нічого не розумієш і програєш три рази поспіль, тому що в правила і техніку тебе не поспішає присвятити навіть «Довідка». Це New Hexagon – гра не для слабких духом, яка змусить спочатку думати, а потім робити.

Суть гри спробую пояснити словами. По кутах гексагонального поля, складеного з таких же багатокутників, розставлені «фішки» гравця і його суперника. Хід на одну клітку дублює фішку, а на дві – переміщує. Кожна фішка може рухатися в усі сторони, у тому числі і перестрибуючи ворожі. Всі фішки суперника, яких ви торкаєтеся по кожній із сторін багатокутника, перетворюються на ваші власні.

Завдання – захопити все поле, перевернувши фішки ворога, або ж заблокувати їх усі. Правила в такому формулюванні більш-менш зрозумілі, але сам ігровий процес йде куди жорсткіше.

  

Гра відразу кидає вас в бій. Якщо, звичайно, не вважати короткого зводу текстових правил і можливості поспостерігати за матчем двох «комп'ютерних» суперників, що ведеться з величезною швидкістю. Підтримуються битва з комп'ютером, з другим користувачем на одному пристрої, а також повноцінний мультиплеєр по Мережі через Game Center. Враховуючи те, як легко можна звернути великий масив фішок на свою користь, багато битви постійно міняють місцями програє і перемагає. Варто тільки залишити порожню клітину в своєму тилу …

Раунди можуть тягнутися дуже довго навіть за мірками стратегій, особливо з живими суперниками, які намагаються думати.

Баталії за клітини супроводжуються фотороботами пітерського художника Володимира Федотко, люто обробленими для створення сюрреалістичного, чарівного ефекту. Доречність їх застосування, правда, дуже спірна: до подій вони не мають відношення, а іноді занадто сильно перебивають ігрове поле. Але ж треба було всього лише трохи їх затемнити. Сам інтерфейс не дуже хороший, і ось йому б художник не завадив. Але, принаймні, між грою і управлінням він не встає.

 

Розробники вважають штучний інтелект дуже розумним. До цих пір я не можу перемогти суперника найнижчого рівня складності, так що сперечатися не буду. Такі ігри викликають найжорстокіше бажання взяти реванш, тому не сподівайтеся закинути її після першої спроби. І пам'ятайте: New Hexagon не прощає помилок.

Завантажити New Hexagon для iPhone та iPad ($0,99)


Покупайте автомобиль только и официальных дилеров – в первую очередь это безопасно. Например, покупая хюндай elantra вы можете выбирать комплектацию и еще обязательно получите гарантию на ваш будущий автомобиль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *