Apple показала логотипи iOS 7 і OS X на плакатах у Moscone West

Автор | 8 Червня, 2013

З 10 по 14 червня в Сан-Франциско пройде WWDC – найбільша конференція, яку організовує Apple. У першому півріччі американський гігант споживчої електроніки не показав майже нічого нового , тому літня конференція обіцяє стати місцем для гучних анонсів, одним з яких стане новий випуск операційної системи iOS 7.

Відомо, що Apple почала підготовку центру Moscone West до WWDC за тиждень до початку заходу. А в п'ятницю, як повідомляє MacStories, на будівлі, де пройде конференція, був вивішений плакат, красномовно свідчить про те, що в найближчий понеділок гряде реліз нової версії «осі» для мобільних гаджетів Apple. Мінімалістичний дизайн банера в білих тонах і цифрою сім натякає на те, що нова ОС буде оформлена в лаконічному «плоскому» дизайні, якому властивий мінімалізм. З чуток, нова система буде характеризуватися однотонними квітами і формами, які надають згладжує ефект, а також повною відсутністю 3D-елементів (тіней, градієнтів і т.д.)

Крім того, відомо, що iOS 7 позбудеться текстур, що нагадують «живі» матеріали. Так, Календар позбудеться інтерфейсу «під шкіру», а Нотатки – жовтих листків. Їх місце займуть прості чорні, сірі та білі кольори. Фотографія, спливла в Мережі на цьому тижні , підтверджує здогадки: дизайн «сімки» і правда може виявитися більш "плоским", а зовнішній вигляд штатних іконок програм буде уніфікований.

Окрім нового дизайну, iOS 7 можуть інтегрувати зі сторонніми сервісами, зокрема – Flickr і Vimeo, щоб користувачі могли завантажувати фотографії і відео, натиснувши всього на одну кнопку. Також чутки приписують iOS 7 вбудовані фотофільтри в стилі Instagram і динамічні іконки .

На плакатах помітили і логотип нової операційної системи OS X.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *