Apple випустила офіційний додаток WWDC

Автор | 4 Червня, 2013

Всесвітня конференція програмістів Worldwide Developers Conference – особливий захід для будь-якого розробника під iOS і Mac. Охочих потрапити на навчальні сесії та тренінги, обговорити питання з інженерами Apple і завести корисні знайомства хоч відбавляй.

 

У травні Apple опублікувала розклад Всесвітньої конференції розробників, яка пройде з 10 по 14 червня 2013 року в виставковому комплексі «Москоун Вест», Сан-Франциско. Дізнатися про майбутні сесіях можуть щасливі власники квитків вартістю $1599, що встигли забронювати місця на конференцію за дві хвилини після відкриття віртуальної каси.

 

Сьогодні на підтримку WWDC 2013 компанія випустила офіційне мобільний додаток. Програма для iPhone і iPad дозволяє побачити розклад занять, забронювати місця на сесіях, поділитися своєю думкою про лекції і виступаючих, дізнатися останні новини, переглянути фотографії з місця подій, додати квитки в Passbook та інше.

 

За офіційними даними, на щорічній WWDC 2013 пройде більше 100 практичних занять, тренінгів, сесії питань і відповідей, а також відбудеться вручення премії Apple Design Awards, на яку номіновано найвидатніші додатки минулого року.

Цього року в рамках заходу очікується дебют мобільної операційної системи iOS 7 і десктопной платформи OS X 10.9. Незважаючи на те, що Apple офіційно запрошує розробників обговорити питання, пов'язані лише з майбутнім своїх операційних систем, є ймовірність, що в рамках конференції будуть анонсовані оновлення ноутбуків MacBook Air і MacBook Pro і новий сервіс потокового мовлення.

 


Купите в интернет магазине аксессуаров Киев “Аксессуариум” новый чехольчик и ваш телефон будет выделятся среди остальных серых незаметных телефоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *