Apple відремонтує розбитий екран вашого iPhone за $149

Автор | 4 Червня, 2013

Як і очікувалося, Apple змінила деякі умови надання додаткової гарантії на свої гаджети. Компанія затвердила ряд змін до правил сервісного обслуговування AppleCare, які вже почала практикувати в американських магазинах Apple Store. Зокрема, тепер iPhone з пошкодженими дисплеями будуть ремонтувати фахівці «фруктової» компанії безпосередньо в торгових точках.

 

Стандартний термін гарантії Apple на «яблучні» девайси становить 1 рік. При цьому при купівлі iPhone, iPod touch, iPad та інших продуктів американська компанія пропонує скористатися платним сервісом AppleCare, що забезпечує додатковий рік гарантії.

 

Як повідомляє MacRumors, тепер Apple буде сама ремонтувати повернуті iPhone і iPad. Раніше якщо покупець приносив в Apple Store зламаний пристрій, його відразу міняли на новий. При цьому всі дефектні смартфони, плеєри та інші гаджети централізовано відправлялися на ремонт, після чого продавалися зі знижкою та поміткою «refurbished».

Тепер у разі пошкодження дисплея iPhone фахівці Apple відремонтують продукт і повернуть клієнтам той самий пристрій. Сервіс надається передплатникам AppleCare, а також звичайним користувачам. Для останніх операція заміни дисплея смартфона буде коштувати 149 доларів. Всі маніпуляції з iPhone будуть виконувати співробітники техпідтримки безпосередньо в магазинах Apple.

 

Раніше повідомлялося, що з червня цього року в Apple Store з'явиться обладнання, яке дозволить фахівцям Apple робити заміну камер, з липня – кнопок «Включення» і деяких плат контролерів. Перейшовши на новий спосіб гарантійного обслуговування iPhone і iPad, Apple планує економити 1 млрд доларів на рік.


Если у вас поломался лэптоп, не спешите отдавать его в сервисный центр, в Сети есть сервисные руководства, где описывается полный и детальный разбор ноутбука от А до Я. С помощью подобного service manual вы без проблем исправите ту или иную поломку вашего ноутбука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *