iPhone 5S буде мати подвійний LED-спалах, бюджетний iPhone – 7 різних кольорів корпусу

Автор | 24 Травня, 2013

Незалежно від того, як ви ставитеся до ідеї «дешевого Айфона», пристрій дуже скоро з'явиться на полицях магазинів. Так, принаймні, вважають головні знавці мобільної індустрії. Цілий ряд доповідей про те, що Apple ось-ось презентує смартфон ціною до 300 доларів, надходить від різних інсайдерів протягом декількох місяців.

 

Самий останній звіт з'явився сьогодні вранці. Як стверджується в доповіді, в даний час Apple готується до виробництва бюджетного iPhone. Дані прийшли від блогу Macotakara, відомого своїми гучними публікаціями витоків інформації про «яблучну» техніку задовго до її релізу. Японці стверджують також, що мають деякі деталі про майбутній пристрій.

 

Як йдеться на сайті блогу, бюджетний телефон Apple почнуть збирати вже цього літа, імовірно на початку липня. Зараз у Купертіно нібито займаються тестуванням різних кольорів корпусу нового iPhone. Компанія вибрала темно-синій, золотисто-помаранчевий, білий, рожевий, зелений, синій і оранжево-жовтий кольори.

Очевидно, що більша частина цих забарвлень в результаті не дійде до комерційних варіантів телефону. Але цікавий вже сам факт того, що в Купертіно зважилися погратися з такими кольорами, як золотисто-помаранчевий. Не менш цікаво й те, що всіма улюблений чорний у списку відсутній. Можливо, його ексклюзивно зарезервували для iPhone 5S.

 

Крім дати початку виробництва Macotakara повідомив про те, що вже в червні Apple почне польові випробування пристрою. До цього часу для проведення тестів будуть зібрані близько 1000 примірників. Далі на липень-вересень намічено повноцінне виробництво, що, якщо спостерігати за попередніми запусками нових продуктів Apple, каже про осінню презентації «недорогого iPhone».

Очікується, що апарат буде коштувати в межах трьох сотень доларів і виготовлений з пластику та металу. Створюючи даний девайс, Apple планує збільшити свою присутність на таких  дуже перспективних ринках, як Індія і Китай, де практично відсутня контрактна схема продажу смартфонів.

У своєму останньому звіті Macotakara поділився не лише інформацією про бюджетний iPhone. Японський блог розповів також про наступній моделі iPhone – версії 5S. Як повідомляється, телефон буде представлений в декількох колірних схемах. Крім цього, в ньому з'явиться подвійний LED-спалах і перероблений передній мікрофон. Все це цілком корелює з попередніми чутками про смартфон.

 

Перша половина 2013 року добігає кінця, а Apple до цих пір так і не показала нам нічого нового. Все це вказує на новинки, які готує компанія до сезону свят. Як очікується, крім iPhone 5S і бюджетного iPhone ми побачимо iPad п'ятого покоління, iPad mini 2 і фірмовий радіо-сервіс Apple.

 


В наше время реклама в интернете является важной частью раскрутки сайтов в сети, потому мы рекомендуем воспользоватся услугами компании NETWORK, которая предоставит вам эффективную рекламу в интернете.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *