[Ігри для OS X] Don’t Starve – вижити будь-якою ціною

Автор | 17 Травня, 2013

Ще недавно розробники з канадської студії Klei Entertainment в основному працювали над різноманітними платформера, але тепер все змінилося. Не так давно вони офіційно представили гру під назвою Don't Starve.

Правда, якщо говорити відверто, то всі бажаючі могли познайомитися з цією грою вже досить давно. Don't Starve з позначкою «Beta» з'явилася в мережі з півроку тому. Але до офіційного релізу гра обросла пристойною кількістю контенту, позбулася «дитячих» проблем і, нарешті, її можна придбати в Steam. Але давайте не будемо забігати далеко вперед і почнемо з початку.

новости

У Don't Starve все починається з того, що головного героя на ім'я Уілсон кидають у невідомій місцевості. І йому залишається тільки одне – постаратися вижити, а вам потрібно йому в цьому допомогти. Спочатку герою потрібно буде подбати про те, як розвести вогонь. Бо ніч в грі – смертельно небезпечний час. Залишати героя без світла не можна, його просто з'їдять.

Як тільки пройде перша ніч, прийде час подбати про їжу. Спочатку Вілсон буде радий звичайним ягодам або сирій морквині. Але на паші далеко не заїдеш, і тут приходить час подумати про свою «базу». На ній ви зможете розмістити кілька незвичайних дослідних машин, які стануть в нагоді для розробки і створення різних необхідних у господарстві речей. Наприклад, рюкзаків, курток, різного сільгосп інструменту, нових видів провіанту і захисних укріплень.

Але не думайте, що все буде з'являтися з повітря. Для створення чергового корисного інструменту вам потрібно буде гарненько побродити по карті і знайти всі потрібні інгредієнти.

З часом гра буде ставати складнішою. Час від часу ви будете зустрічати небезпечних монстрів або ж в один прекрасний момент почнеться зима. А без теплого одягу і набору для розведення багаття краще взагалі не виходити з табору. Загалом Don't Starve це незвичайна, часом дивна і досить складна «пісочниця».

У ній немає чітко прописаних завдань. Розробники просто відправляють гравців у випадково створений світ і змушують виживати. Напевно, саме в цьому полягає головна фішка Don't Starve.

Придбати Don't Starve можна в Steam за 10$

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *