10 функцій, на які ми чекаємо в новій iOS 7

Автор | 4 Травня, 2013

ios 7

На початку літа Apple представить наступну версію iOS. Презентація відбудеться в ході конференції WWDC, яка пройде з 10 по 14 червня. Багато хто чекає від щорічного заходу революцію у вигляді сьомої версії мобільної платформи для iPhone і iPad. Це пов'язано, зокрема, з тим, що це перша ОС, розроблена під керівництвом головного дизайнера компанії Джонатана Айва. Не можна сказати напевно, які зміни чекають нас в iOS 7, проте ми склали список з 10 функцій, які хотіли б бачити в новій ОС.

 

Швидкі налаштування

У магазині неофіційних додатків Cydia можна знайти масу цікавих твіків, якими користуються власники джейлбрейкнутих iPhone і iPad. Одним з таких доповнень є швидкі налаштування для включення і відключення Wi-Fi, Bluetooth, Авіарежіма і т.д. Apple могла б вмонтувати їх у Центр повідомлень або панель багатозадачності iOS 7.

Новий домашній екран

За довгу історію операційної системи iOS домашній екран, який ми бачимо після розблокування девайса, не зазнав абсолютно ніяких змін. Можливо, саме тому Тім Кук доручив розробку ОС Айву. Однак, міняючи інтерфейс, головним завданням залишається збереження простоти і зручності роботи з системою. Деякі вважають вдалим варіант з додаванням на робочий стіл iPhone і iPad віджетів, що безумовно не в стилі Apple. Замість цього компанія могла б подивитися у бік інтерактивних значків додатків.

Файлова система

Парадигма iOS повністю продовжує парадигму настільної платформи OS X, в якій користувачам належить працювати з додатками, не замислюючись про фізичне розташування контенту. Що таке документ A? Для користувача Android це якийсь файл, який зберігається на диску в директорії / abc. Ми запускаємо файловий менеджер, знаходимо потрібний файл, і далі вибираємо потрібну програму. У концепції Apple, користувачеві не потрібно знати про файлову систему, що викликає певні проблеми, коли необхідно передати або прийняти файли. Звичайно, існують такі сервіси, як iCloud і Dropbox, проте дуже важливо спростити обмін файлами між пристроями і самими додатками.

Обмін фото

В операційній системі iOS 6 Apple представила функцію для обміну фотографіями з друзями та близькими. Але тільки з ними і тільки при використанні відповідної опції в iCloud. Загальні Фотопотоки потребують подальшого розвитку та поліпшення. Функція повинна стати більш просунутою і зручною для спільного використання.

Багатозадачність

З четвертої версії iOS на мобільних пристроях Apple присутня багатозадачність. Досить двічі клікнути на кнопку Додому, і на екрані з'явиться панель зі значками запущених додатків. Однак ця функція чекає доопрацювання. Замість іконок Apple могла б, наприклад, показувати безпосередньо ескізи відкритих програм. Крім того, не завадила б функція перегляду займаних ресурсів, а також можливість завершити всі завдання одним кліком.

Управління Центром повідомлень

Центр повідомлень з'явився разом з п'ятою версією iOS. Користувачі оцінили це нововведення, однак функція також принесла певні незручності, пов'язані з її використанням. Наприклад, якщо у вас приходить багато СМС-повідомлень або пошти, ЦП буде завалений купою інформаційного сміття. Багато, навіть не читаючи повідомлення, просто натискають на хрестик, щоб прибрати їх з екрану. Apple повинна придумати щось нове, наприклад, впровадити в iOS 7 функцію автоматичного видалення старих повідомлень через певний час.

Робота з текстом

Інше нововведення iOS 7 могло б стосуватися роботи з текстом. В операційній системі давно присутні функції автокорекція і копіювання/вставка. Однак реалізовані не дуже вдало і доставляють масу незручностей. Ці фічі також потребують доопрацювання.

AirDrop

Завдяки AirDrop, вбудованому в операційну систему OS X, користувачі можуть легко обмінюватися файлами за допомогою WiFi-мережі між двома комп'ютерами. Не потрібно заводити облікові записи, створювати нові мережі або підключатися до них. Достатньо зайти в файловий менеджер в розділ AirDrop на двох Маках і вони автоматично знайдуть один одного. Потім залишається просто перенести документ або файл на іконку комп'ютера. Така функція на iPhone і iPad спростила б обмін фотографіями, відеозаписами, документами і т.д.

Аудіо

У Apple є певні проблеми з оповіщеннями, сигналами і звуковими настройками. У цьому аспекті пристрої інших виробників навіть випереджають «яблучну» компанію. Вирішення цих питань, в тому числі управління настройками звуку для додатків і самої системи, ми також хотіли б побачити на конференції WWDC 2013.

Siri

Робота над Siri ведеться вже дуже давно – спочатку ця технологія була створена для Пентагону в 2003 році. Для приватного користування технологію стали використовувати шість років тому. В якості платного додатка Siri з'явилася три роки тому. У 2011 році Siri офіційно рекламували як головну «фічу» нового iPhone 4S. Однак персональний асистент як і раніше знаходиться в режимі бета-тестування. Чому Apple до цих пір не завершила розробку? Siri безумовно не завадять такі функції, як автоматичне читання вхідних повідомлень і повідомлень, а також можливість управління налаштуваннями iPhone за допомогою голосу.

А що ви чекаєте від нової iOS 7?

 


Теперь любимый канал 2х2 вы можете смотреть онлайн на сайте http://www.glaz.tv/online-tv/2×2 и причем полностью бесплатно и без задержек в скорости!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *