[Програми для OS X] Filedrop – легкий обмін файлами між Mac і Windows

Автор | 22 Квітня, 2013

Користувачі Windows, які заздрять «маководам», котрі мають можливість користуватися функцією AirDrop, можуть зітхнути з полегшенням. Програма Filedrop пропонує всю функціональність розробленої Apple технології, яка дозволяє переправляти файли з однієї платформи на іншу.

 

По зручності роботи Filedrop анітрохи не поступається AirDrop: досить відкрити програму і дозволити вашому напарникові по офісу зробити те ж саме. Якщо ви не переплутали бездротові мережі Wi-Fi, програма автоматично визначить присутність потрібного вам користувача в системі і тут же повідомить вас про це.

Щоб перекинути файл своєму колезі чи другу, вам достатньо перетягнути його на квадратне віконце програми. Після того як на тому кінці підтвердять отримання, почнеться процес відправки, який супроводжуватиметься приємною анімацією.

Після завантаження файлу ви негайно можете його відкрити одним кліком по все тому ж квадратику. За замовчуванням файли додаються в папку «Завантаження», але при бажанні цю папку можна змінити, натиснувши на невелику кнопочку у вікні програми.

Якщо спробувати знайти недоліки цієї програми, то мабуть, можна згадати лише про відсутність підтримки української мови. Однак якщо ви спробуєте ним скористатися, ви побачите, що тут все так зрозуміло і інтуїтивно, що ніяка локалізація вам вже точно не знадобиться.

На даний момент програма підтримує тільки дві платформи – Mac і Windows . Однак розробники обіцяють, що найближчим часом з'явиться підтримка iOS і Android. Тому якщо ви ще не чули про цей продукт, то незабаром слава про нього неодмінно пошириться.

І наостанок найприємніша обставина: програма Filedrop є повністю безкоштовною. Ніяких обмежень, ніякої реклами і ніяких додаткових функцій, доступних платно. Тому нам рішуче незрозуміло, як творці збираються на ньому заробляти. Не виключаємо, що деякі можливості монетизації будуть пов'язані з появою мобільних версій продукту. А поки качаємо і встановлюємо це чудовий додаток, якщо у вас є необхідність обмінюватися файлами і документами між Mac і Windows PC.

 

Завантажити Filedrop для OS X

 


Займайтеся улюбленим шопінгом, не виходячи з дому. Наприклад, можна зайти в онлайн магазин техники та в два кліка придбати потужний ПК або iMac.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *