[Ігри] Badland – вийшов довгоочікуваний платформер

Автор | 11 Квітня, 2013

Чудова новина для любителів платформерів! У App Store з'явилася довгоочікувана гра BADLAND, завчасно отримала величезну кількість позитивних оцінок від критиків і навіть кілька нагород. Розробники BADLAND вдалося здобути перемогу в номінації «Кращий проект» на конкурсах Games Connection Europe 2012 і на Sony Computer Entertainment Europe Game Connection 2012.

Головний герой BADLAND – маленька незграбна істота, яку на початку гри виплюнула величезна труба. Йому доведеться відправитися в далеку мандрівку по чотирьом десяткам дивно красивих рівнів. Персонаж погано літає, так що дотиками екрану доведеться постійно змушувати його махати крилами, щоб дістатися до фінішу. Але зробити це буде непросто!

На шляху у загадкової істоти раз у раз зустрічаються перешкоди, для подолання яких доведеться проявити спритність і кмітливість. Бомбочки, жорна і шестерні величезних механізмів, падаючі брили – рівні таять багато небезпек, які потрібно уникати. Але і на довгі роздуми часу немає – камера рівномірно рухається, варто головному герою опинитися за межами екрану, доведеться повернутися до попередньої контрольної точки.

По рівнях розкидані предмети, які можуть полегшити або навпаки ускладнити проходження. З їх допомогою головний герой може прискорюватися і сповільнюватися, ставати великим і важким або маленьким і в'юнким. Крім того на шляху зустрічатимуться його побратими, які приєднаються до польоту.

У BADLAND приголомшлива графіка. Декорації загадкового і одночасно лякаючого лісу дуже красиві. Візуальна складова – сильна сторона проекту. Звукове оформлення не відстає, замість нав'язливої ​​музики чується шум лісу і спів птахів.

Поки доступна тільки перша частина гри, в якій 120 завдань і 40 рівнів, з часом розробники обіцяють випустити продовження пригод мешканця загадкового лісу. Зато можна битися з друзями в мультиплеєріі!

Грати одночасно можуть два, три або чотири людини. Екран буде поділений на частини, у кожного своя, а гравці отримають під свій контроль кольорових персонажів. Хто першим добереться до фінішу, той і переміг.

Завантажити Badland в App Store ($3,99)

 


Суперсучасна мясорубка fimar 22 rs створена спеціально для ресторанів, закладів харчування та промисловості Така м’ясорубка без проблем перемеле рибу, м’ясо та будь-яку іншу сировину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *