[Аксесуар] Vitro: унікальний концептуальний чохол для iPhone

Автор | 7 Квітня, 2013

Вчені академії дизайну Domus Academy представили громадськості амбіційний план по створенню чохла для iPhone з штучними м'язами, який передбачає новий спосіб повідомлення користувача про стан пристрою. Розробники технології вважають, що у такої близької і зрозумілої людині опції багато плюсів і можливостей застосування.

Кейс Vitro має технологію на основі пластикових смол – матеріалу, який змінює форму під дією електричного імпульсу. Цьому макромолекулярного матеріалу фахівці пророкують широке застосування, в тому числі в галузі медичного протезування. Задня панель чохла для iPhone складається з 23-х рухомих пластин з такого полімеру, розміром 1 на 1 см, здатних підводитися на 3 мм. Оскільки чохол володіє власним акумулятором, на рух панелей не витрачається енергія. Крім того, так як витрати на рух пластин мінімальні, аксесуар збільшує час автономної роботи iPhone.

У різних ситуаціях – при отриманні SMS, електронної пошти чи повідомлення з Facebook – панелі Vitro будуть вибудовуватися у відповідні фігури, легко розпізнавані пальцями. У результаті просто поклавши руку на корпус пристрою користувач зможе дізнатися про пропущений виклик або отриманому повідомленні. Такі повідомлення набагато інформативніше, ніж простий вібросигнал, вважають розробники технології. Крім того, Vitro може використовуватися під час прослуховування музики, у вигляді тактильного еквалайзера, або у відеоіграх, для відображення руху.

Оскільки Vitro знаходиться на стадії концепту, ні ціна, ні терміни надходження аксесуара в продаж, на жаль, не обумовлюються.

 


Якщо ви піклуєтесь про охорону своєї домівки або офісу, вам цікаво буде дізнатися про останні електронні новинки в сфері моніторингу та охорони: різноманітні відеокамери, відеореєстратори та датчики дивіться

тут, в спеціальному каталозі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *