[Cydia] Color Keyboard: 50 нових клавіатур на заміну стандартної в iOS

Автор | 6 Квітня, 2013

Більшість користувачів смартфонів і планшетів на операційній системі iOS рано чи пізно стикаються з необхідністю набору тексту – це можуть бути SMS, пошта, повідомлення в Facebook і багато іншого. Для всього цього використовується віртуальна клавіатура. На сьогоднішній день у всіх апаратах Apple застосовується фірмова клавіатура компанії, дизайн якої не змінювався з моменту появи мобільної операційної системи.

  

Урізноманітнити інтерфейс програмної клавіатури на iPhone і iPad можна, використовуючи спеціальний твік з Cydia під назвою Color Keyboard. За допомогою цієї надбудови будь-який користувач мобільного пристрою з джейлбрейком може без труднощів змінити зовнішній вигляд клавіатури.

Працює Color Keyboard дуже просто. Досить встановити додаток з Cydia (близько 6 Мб) і зробити перезавантаження робочого столу (респрінг). Після виконаної процедури в налаштуваннях iOS з'явиться нове меню ColorKeyboard – можна приступати до моддінгу.

  

У ColorKeyboard представлено декілька розділів, за допомогою яких пропонується освіжити вигляд клавішного блоку в iOS. Перший називається «Вибір теми», і в ньому знаходиться понад 50 тем оформлення для кнопок і різні їх варіації. Другий пункт – «Вибір спливаючтх клавіш». Тут можна змінити дизайн спливаючих кнопок, які з'являються при натисканні на клавіші. Вибір вже не такий великий, хоча теж достатньо – 16 тем. Інші розділи ColorKeyboard дозволяють змінити радіус кнопок – зробити їх, наприклад, квадратними або овальними, а також поміняти фонове зображення клавіатури. Щоб зміни вступили в силу, потрібно клікнути кнопку «Зберегти».

  

Color Keyboard не є новинкою, хоча останнє оновлення істотно розширило можливості твікі  в і кількість встановлених тем.

Завантажити Color Keyboard вартістю $1.99 можна в Cydia з репозиторія BigBoss. 

 


Сучасний бізнес обов’язково повинен мати свій куточок в мережі Інтернет, тобто свій сайт, а а щоб користувачі мережі дізналися про ваш сайт, потрібно використовувати продвижение smm для того, щоб він знаходився у ТОПі пошукових запитів відвідувачів. Тому не зволікайте, та замовляйте цю необхідну послугу на сайті ssqtch.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *