Apple випустить прошивку iOS 6.1.4 з оновленням налаштувань VPN

Автор | 6 Квітня, 2013

У березні цього року суд східного округу штату Техас, розглянувши апеляцію Apple, залишив у силі рішення, згідно з яким американська корпорація винна в порушенні патентів VirnetX. Крім виплати штрафу в $368 млн доларів Apple повинна змінити налаштування VPN в операційній системі iOS 6.1.

Холдинг VirnetX (займається розробкою телекомунікаційних рішень) пред'явив Apple позов на $900 млн ще в 2010 році. У ньому значився цілий ряд патентів на мережеві технології, у тому числі на принцип роботи технології відеозв'язку FaceTime. У листопаді 2012 року техаський суд прийняв рішення на користь холдингу, зобов'язавши Apple виплатити штраф у розмірі $368,2 млн. У березні суд розглянув апеляцію виробника iPhone і залишив у силі вищевказане рішення.

 

Сьогодні на сайті Apple з'явилася оголошення про зміну роботи функції «VPN на вимогу» в операційній системі iOS 6.1. Компанія випустить відповідне оновлення для мобільних пристроїв в квітні цього року.

Згідно з рішенням суду, при створенні своїх продуктів Apple порушила патенти VirnetX. Перший був представлений більше 10 років тому і описує «швидкий мережевий протокол для безпечного зв'язку з гарантованою доступністю системи», а другий – «створення безпечного каналу зв'язку на основі DNS-запиту». Ще два патенти захищають «швидкий мережевий протокол для безпечного зв'язку з використанням безпечних доменних імен». Запатентовані VirnetX технології нелегально використовуються Apple в деяких елементах в FaceTime, iMessage і «VPN на вимогу» в операційних системах iOS і Mountain Lion.

 

Прохання VirnetX про заборону продажів в США продукції Apple, у якої виявлено порушення, було відхилено. Замість цього суд наказав сторонам укласти ліцензійну угоду протягом 45 днів. Якщо вони не зможуть домовитися, VirnetX слід подати звернення до суду.

 

Три роки тому VirnetX відсудила у Microsoft $106 млн за порушення патенту на мережеві технології (VPN).

 


Ти патріот своєї батьківщини? Якщо ж ти вирішив купити вишиванку, то зроби це на сайті vyshyvanka.net, на якому представлений чудовий каталог українського народного одягу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *