[Програми] На зміну Google Reader: нова RSS-читалка Feedly для iOS

Автор | 6 Квітня, 2013

Серед віртуальних полиць App Store легко заблукати, легко набратися непотрібного і не знайти того самого додатку, який зробить життя трішки ефективнішим або цікавішим. Feedly – одна з тих програм, яка здатна замінити для більшості користувачів сервіс Google Reader.

Читалка Feedly починалася як веб-сервіс для зручного читання новин, потім у неї з'явилися мобільні додатки і маса конкурентів – Pulse, Flipboard, Zinio і іже з ними. У березні в Feedly оголосили , що готові забезпечити безпроблемний перехід з Google Reader. Обіцянці повірили за пару тижнів 3 мільйони осіб – саме стільки нових передплатників сервіс привернув за другу половину березня. А на початку квітня вийшла нова версія програми для iOS.

 

Весь інтерфейс мобільного Feedly з відмінним сучасним дизайном побудований на свайпах. У додатку з'явився розділ «Today», в який виносяться найактуальніші новини з ваших підписок. При бажанні в налаштуваннях можна зробити так, щоб за замовчуванням завантажувалася не вона, а загальний список. Також особливістю програми є перегляд фідів у вигляді списку, аналогічним з інтерфейсом Google Reader – це повинно сподобатися «професійним» користувачам, наприклад журналістам, що використовують RSS-підписки для моніторингу новин.

Нарешті, є багато можливостей для експорту новин з програми – є підтримка Google+, Pocket, Instapaper і дозволяє одночасно постити запису в Twitter, Facebook і LinkedIn сервісу Buffer.

 

Підтримки української мови в програмі немає, але при роботі з україномовними джерелами проблем не виникає.

Завантажити Feedly можна безкоштовно в App Store.

 


Вирішили купить видеорегистратор HD DVR для моніторингу за місцевістю? Тоді вибирайте пристрій ретельно, звертаючи увагу на такі параметри, як якість відео та звуку, його формат, розмір та частота кадру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *