[Програми] Оновлення Gmail: з’явилися підтримка жестів і режим редагування

Автор | 28 Березня, 2013

Google випустила оновлення для поштового клієнта Gmail для iPhone і iPad, яке не тільки виправило помилки програми, але і додало нові функції, такі як жести «свайп» вправо і вліво для перегляду повідомлень і розширені можливості по управлінню електронною кореспонденцією.

В оновленому клієнті Gmail для iOS, випущеному 27 березня, Google додала підтримку жестів: у користувачів додатка з'явилася можливість перегортати повідомлення вправо і вліво, не повертаючись кожен раз у вхідні. Також в програмі доданий режим редагування. Щоб швидко упорядкувати листи, наприклад архівувати або видалити, достатньо їх відзначити і вибрати потрібний значок на панелі дій.

У попередньому великому оновленні, випущеному в грудні, був оновлений інтерфейс мобільної пошти, з'явилася і давно очікувана підтримка декількох акаунтів. Власники кількох облікових записів тепер можуть легко вказати в налаштуваннях до п'яти поштових скриньок і перемикатися між ними. При створенні листа до нього можна прикріпити не тільки файли, але і власні малюнки.

Особливості Gmail 2.1:

  • Можливість перегортувати повідомлення вправо і вліво, не повертаючись кожен раз у вхідні.
  • Режим редагування. Щоб швидко упорядкувати листи, наприклад архівувати або видалити, просто відзначте їх і виберіть потрібний значок на панелі дій. А якщо ви передумали, в будь-який момент можна натиснути кнопку "Скасувати".
  • Крім того, були виправлені помилки і підвищена продуктивність.

Програма для роботи з Gmail призначена для смартфона iPhone, планшета IPad і плеєра IPod Touch з встановленою операційною системою iOS 5 і вище. Завантажити клієнт можна безкоштовно за посиланням далі.

Завантажити Gmail для iPhone, iPad і iPod Touch App Store (Безкоштовно)

 


Знайдіть свою гру для iPad, читаючи будь-який цікавий обзор игр для ipad на сайті Glafi.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *