Apple готує революцію в ТВ-індустрії

Автор | 19 Березня, 2013

За інформацією від «Cnews» з посиланням на «Wall Street Journal», нещодавно керівництво компанії Apple провело кілька зустрічей з представниками найбільших телемереж, а також постачальниками відео контенту в США. В рамках цього спілкування обговорювалося подальший розвиток телевізійної індустрії.

Поява подібної інформації може свідчити про те, що «Яблучна» компанія готує новий технологічний прорив на ринку телебачення, подібно до того, як це вже було в 2007 році на ринку телефонів (iPhone) і в 2010 році на ринку ПК (IPad).

У планах компанії Apple створити систему, при якій наявний контент буде доступний на будь-яких типах пристроїв, а також зробити свою телевізійну трансляцію, якщо говорити звичайною мовою, створити своє ТБ для кожного користувача на основі його безпосередніх переваг, а також трансляція потоку ТВ на мобильный.

.Велика частина аналітиків в своїх прогнозах вже давно схиляються до думки, що наступним унікальним пристроєм, створеним компанією, буде саме телевізор. Однак, кореспонденти «Wall Street Journal» утримуються від настільки сміливих припущень, але не заперечують того, що в своїх переговорах з гігантами ТВ-індустрії представники Apple, зачіпали подібні питання. До прикладу, в рамках однієї з бесід, активно обговорювалася технологія з допомогою якої користувач зможе повністю керувати своїм телевізором за допомогою голосу.

Змін не уникнути, однак чи збудуться плани компанії Apple на нову революцію в телебаченні поки незрозуміло. Справа в тому, що існуюча схема цілком працює і в цілому влаштовує власників телекомпаній. Звичайно, вони не проти отримання додаткових доходів за допомогою надання доступу до свого контенту через мобільні девайси або ПК, однак сама ідея полягає в тому, що б повністю поміняти принцип складання сітки мовлення, а так само налагодити розповсюдження єдиного потоку контента між усіма користувацькими гаджетами. А це завдання не з легких, адже це може призвести до зниження прибутку великих кабельних операторів і, як наслідок, через конфлікт інтересів смілива ідея Apple, може зазнати фіаско.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *