[Програми] Over – додаємо стильні надписи до ваших фото

Автор | 18 Березня, 2013

На даний момент важко знайти людину, яка не любить робити фотографії за допомогою свого смартфона і ділитися ними зі своїми друзями в Facebook або Twitter. Ринок переповнений різними додатками для створення фотографій з численними фільтрами та інструментами для їх обробки. Over – один з таких додатків, тільки він працює не з фільтрами, а пропонує різні кльові шрифти, які можна додати до ваших фотографій.

Окрім наявності кльових шрифтів, додаток радує своїм шикарним інтерфейсом. Єдиний мінус – не у всіх шрифтів є український варіант написання. На головному екрані є два функціональних елементи: вибір фотографій та альбоми. Відповідно, ви можете зробити нову фотографію або використовувати ті, що вже у вас є. Далі ми потрапляємо на екран з редагуванням фотографії. По подвійному кліку додаємо новий підпис і відразу вибираємо для нього колір.

 

На екрані редагування збоку розташовується головне меню у вигляді колеса з усіма необхідними функціональними елементами. Перше, що вам швидше за все стане в нагоді, це елемент шрифту, в якому ви вибираєте відповідний шрифт. Всього на вибір пропонується близько 30 різних шрифтів. Також за додаткову плату ви зможете отримати доступ до додаткової кількісті шрифтів.

Новая База ГИБДД

Потім вам знадобиться елемент Edit, в якому можна змінити розмір шрифту, вирівнювання тексту, виконати кадрування фотографії та її затемнення або вигорання.

Layers додає нові текстові шари, Reset дозволяє почати процес редагування заново, Photo здійснює вибір нової фотографії, Save зберігає результат, Share дозволяє поділитися підсумковим результатом в Facebook, Twitter, Instagram і т.д.

Після тестування додатка на iPhone виявилася ще один невелика помилка: якщо ви міняєте вид з портретного на ландшафтний, то злітають текстові шари.

Висновок

Простий і красивий додаток, який справляється з поставленим завданням. 4 з 5 для користувачів, які використовують українську мову, так як не всі шрифти його підтримують. Добірку красивих прикладів того, що можна зробити за допомогою даного застосування можна подивитися в офіційному акаунті Instagram-Over – @madewithover.

Завантажити Over з AppStore ($1,99)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *