[Програми] Cutetown – створюємо красиві 3D-карти міст всі разом

Автор | 15 Січня, 2013

Cutetown – це 3D-редактор для iPad, що дозволяє створювати прекрасні карти, найкрасивіші і найдокладніші карти реальних місць. Ці карти створюються самими користувачами: кожен може приєднатися до Cutetown і взаємодіяти з іншими "будівельниками" на загальній карті.

 

 

Cutetown – це найкрасивіші, зрозумілі і захоплюючі карти на світі. Вибирайте будь-яку будівлю, створюйте його 3d-модель і розміщуйте її на загальній карті. З Cutetown це так само просто, як у дитячих іграх-конструкторах.

Уявіть, що звичайні картки стають красивими і зрозумілими, що замість розмитих аерофотознімків або сірих прямокутників ви бачите акуратні і симпатичні будиночки – точні копії реально існуючих будівель. І всі ці карти створюються руками користувачів: вами, або вашими друзями, або людьми з іншого кінця планети – кожним, хто захоче приєднатися до будівництва карти.

 

 

 

За допомогою Cutetown будь-який бажаючий може створювати красиві, детальні моделі реально існуючих будівель. Для цього не потрібно ніяких спеціальних знань про 3d чи архітектуру. Всі створені за допомогою Cutetown моделі стають частиною однієї загальної карти, яка відрізняється високою деталізацією, простотою і барвистістю.

Зараз версія додатку 0.2.1 і розробники продовжують працювати над своїм продуктом. Cutetown виглядає цікаво і дуже перспективно.

 

Завантажити Cutetown для iPad (Безкоштовно)

 


Шукаєте в якому інтернет магазині Чернігова можна купити техніку подешевше? Тоді вам стане в нагоді черниговский магазин ноутбуков, асортимент якого вас приємно вразить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *