Новий iMac тепер підтримує настінні кріплення

Автор | 18 Березня, 2013

Вважаю, багато хто часто замислювалися про те, щоб повісити свій новий коханий iMacна стінку. Крім того, судячи з численних фотографій, такі сміливці вже знайшлися, щоправда діяли вони за допомогою рішень від інших виробників, тобто на свій страх і ризик. На щастя, Apple, оперативно знайшла вихід і з цієї ситуації.

 

Тепер в онлайн-магазині корпорації доступна спеціальна конфігурація iMac, оснащена додатковими кріпленнями для розміщення моноблока на стіні. Та й цінова політика цілком прийнятна: за інформацією TechCrunch, за таку розкіш доведеться заплатити всього 40 доларів, незалежно від діагоналі екрана ІМАК. Європейські покупці, відповідно, повинні будуть викласти 40 євро.

Схоже, в компанії Apple вирішили не змінювати конструкцію задньої панелі комп'ютера і зробили досить просто. Там, де зазвичай закріплювалася настільна підставка, зараз розташовуються кріплення VESA. Тобто реалізувати дану примочку можна було хоч на старті продажів нових iMac ще в 2012 році, але в Купертіно чомусь не стали цього робити. Apple, була дуже зайнята проблемою дефіциту цієї лінійки комп'ютерів, тому зосереджувати увагу на дрібницях не мало сенсу.

 

Варто відзначити, кріплення рухливе, тому обертати свій iMac ви зможете майже так, як вам заманеться. Подібне нововведення неодмінно оцінять дизайнери, журналісти та представники інших професій, робота яких безпосередньо пов'язана з комп'ютером. Раптом з'являться ентузіасти, які захочуть працювати, не встаючи з ліжка, а iMac повісити прямо на стелю.

 

Незважаючи на поведінку Apple, деякі користувачі залишаються незадоволені цінником на ці кріплення. За їхніми словами, більшість виробників моноблоків надають їх абсолютно безкоштовно, тоді як Apple, знову хоче заробити на кожній дрібниці. Що ж, цілком можливо, але якщо ви в змозі викласти за iMac близько двох тисяч доларів, то додаткові 40 доларів не здадуться такої великою втратою грошей.

Решту цікавить самостійна установка VESA на свої комп'ютери. У разі, якщо задня панель моноблока насправді нічим не відрізняється від своїх попередників, зняти стандартну підставку і приробити замість неї кріплення не складе особливих труднощів.

 

Приємно, звичайно, що Apple, радує своїх покупців такими сюрпризами, але хіба було не краще надати вибір ще до того, як багато встигли обзавестися новими iMac? Як правило, користувач воліє купувати кінцевий продукт, а не займатися його доопрацюванням в домашніх умовах. Звичайно ж, це не стосується всіляких апгрейдів комплектуючих і часткового редизайна.

А ви б стали вішати на стіну свій новий iMac?

 


Замовлення весільного фотографа на будь-який день тижня, все професійно та якісно. Smagin Production – це професіонали весільної фото та відео зйомки. Перегляньте портфоліо на офіційному сайті smagin.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *