По грі Angry Birds знімуть мультфільм

Автор | 28 Лютого, 2013

Компанія Rovio, відома своєю популярною грою Angry Birds, не збирається зупинятися на досягнутому і продовжує підкорювати нові простори. Сьогодні стало відомо про те, що Злі птахи повинні з'явитися на екранах телевізорів у новому мультиплікаційному серіалі Angry Birds Toons.

 

Перші дві серії мультика вийдуть вже 16 і 17 березня. Дія серіалу буде розвертатися на острові Piggy Island, де розробники дозволять всім глянути на конфлікт між свинями та птахами по-новому. Крім того, представники фінської компанії уклали контракт з відомим продюсером Джоном Коеном на створення повнометражного 3D мультфільму за мотивами своєї гри. Правда його вихід відбудеться ще не скоро, орієнтовно він намічений на літо 2016 року.

Бренд Angry Birds вже давно вийшов за межі ігрових платформ. По всьому світу вже поширилися плюшеві іграшки зі знайомими персонажами, одяг, напій і багато іншого. Приємно бачити, що Rovio піклується про своє творіння і постійно підігріває до нього інтерес користувачів.

 


Використовуйте конструктор форм для створення простих та складних форм, таких як контактна форма, реєстраційна, форма оформлення замовлення, форма опитування та багато інших. Безкоштовний конструктор сайта шукайте на сайті formdesigner.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *