[Ігри] Rock Runners – платформер, від якого важко відірватися

Автор | 21 Лютого, 2013

Chillingo в черговий раз видає потенційний хіт – Rock Runners, гра від Recoil Games, яку я пройшов за пару днів, насилу примушуючи себе зробити перерву. Звичайно, важливим є той факт, що я люблю ігри з однокнопковий управлінням, але це далеко не все, чим може похвалитися дана гра. І не я один так думаю, гра зовсім недавно з'явилася в AppStore, але вже встигла отримати багато хороших відгуків від різних інтернет-ресурсів і впевнено рухається в топ.

Кожен етап гри починається з того, що ми прилітаємо на планету і отримуємо її карту, а підсумкова ціль – зібрати всі коштовності. На даний момент у грі є чотири планети, на яких розміщуються 145 рівнів. Найчастіше кількість рівнів нічого не означає, тому що після якогось певного моменту стає нудно через повторювані елементи.

 

Rock Runners хоч і повторює щось зі своїх попередніх рівнів, але робить це так, що нудно не стає. Крім того, абсолютно на всіх планетах, навіть на самій останній, були рівні, які підносили щось нове. Таке рідко зустрінеш, зазвичай на самому початку гри нам показують все, на що вона здатна, а решту 100 + рівнів ми граємо в те, що вже бачили раніше. Ідеальний баланс складності дозволяє грати не напружуючись. Є рівні, які доведеться перепройти, особливо якщо хочеться отримати три зірки, але потрібно це не завжди, а найголовніше – це хочеться зробити, бо цікаво.

Кожен рівень має по три завдання, за виконання яких ми отримуємо зірки. Нас не змушують отримувати відразу всі зірки, можна виконати два завдання, а потім, наприклад, якщо не вклалися за часом, перепройти рівень і приділити увагу тільки швидкості проходження. Зазвичай нас просять хоча б пройти рівень до кінця, побити рекорд часу, зібрати 100% коштовностей, не отримати поранень і т. д.. До речі, не всі зможуть добігти, адже у нас є всього три «життя» на проходження рівня, а пасток завжди дуже багато.

 

Для полегшення ігрового процесу, гра має магазин апгрейдів, в якому можна купити, наприклад, магніт і збирати коштовності стане трохи простіше. Кожен з апгрейдів має по три рівня прокачки, що дозволяє посилити його ефективність.

Деякі рівні закриті на замок і щоб отримати до них доступ, потрібно зібрати певну кількість ключів. Отримати їх можна двома способами: зібрати на рівнях або купити в магазині. Якщо захочеться, можна купити ще двох персонажів і проходити рівні ними. Я не помітив якоїсь різниці при проходженні, тому роблю висновок, що відмінності лише у зовнішності.

 

Дуже хочеться виділити валюту, за допомогою якої ми робимо все покупки в грі. Це ті самі кристали, зібрані на рівнях. Я пройшов всю гру і в мене жодного разу не виникло необхідності скористатися внутрішньоігровими покупками, за що хочеться подякувати розробникам. Якщо хочеш отримати все і відразу – купуй, але гра зовсім не примушує це робити.

Спеціально не став описувати будову рівнів і способи пересування по них, щоб не вкрасти у вас задоволення, що отримується від проходження. Це я до того, що Rock Runners безумовно заслуговує уваги. Чекаємо нових рівнів!

 

Завантажити в AppStore Rock Runners ($0.99)

 


Не пропускай шалене нічне життя великого міста! Будь в курсі всіх подій та вечірок, відвідуй клубы киев афиша та стеж за оновленням афіші та найкращих вечірок на сайті luxlux.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *