В новій прошивці для Apple TV з’явилася підтримка Bluetooth-клавіатур і виявлені сліди невідомого пристрою

Автор | 1 Лютого, 2013

Крім iOS 6.1 для планшетів і смартфонів Apple також випустила оновлення ПЗ для своєї ТВ-приставки, але у нього порядковий номер нижче – 5.2, хоча без нововведень не обійшлося. Зокрема розширилася функціональність при роботі з iCloud і AirPlay, з'явилася підтримка Bluetooth-клавіатур і, звичайно ж, заявлено загальне поліпшення стабільності і підвищення продуктивності.

Нарешті iCloud повноцінно влаштувався в Apple TV і придбаний в iTunes контент тепер можна відтворювати на ТВ-приставці прямо з хмари, причому наявність підписки iTunes Match не обов'язково. Підтримка Bluetooth-клавіатури теж буде корисною. Вводити паролі, пошукові запити та іншу інформацію через пульт ДУ якось ну зовсім вже незручно. Для підключення бездротової клавіатури досить зайти у відповідний розділ налаштувань (Основні → Bluetooth).

 

 

Останнє, але не менш важливе нововведення – це можливість трансляції аудіо через AirPlay на сумісні колонки, точки доступу AirPort Express або інші ТБ-приставки Apple TV. Про поліпшення стабільності і продуктивності ПО, думаю, можна не згадувати – цієї справи мало не буває. Варто лише зазначити кращу якість роботи пристрою при взаємодії з iTunes Store, AirPlay, Netflix, iTunes Match, плюс підвищена стабільність проводового соедіненіямя по локальній мережі.

 

 

До речі, серед нових прошивок, раптово, виявився варіант для невідомого раніше пристрою. Серед списку підтримуваних продуктів є друге покоління Apple TV (позначається як Apple TV2, 1, реліз відбувся в 2010 році), третє покоління (AppleTV3, 1, реліз був навесні минулого року), а також якась AppleTV3, 2. Невідомий новий пристрій, виявлений в нових прошивках, виявився новим Apple TV . Компанія з Купертіно подала в FCC чергову заяву, виходячи з якого можна зрозуміти, що Apple TV чекає невеликий редизайн і вдосконалений чіп A5X.


Плануєте придбати нову квартиру? Тоді і плануйте дизайн своєї майбутньої квартири та не забудьте заказать мебель в киеве прямо з доставкою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *