[Відео] Як замінити дисплей iPhone 5 за три хвилини

Автор | 1 Лютого, 2013

Пристрої Apple дуже часто критикують за те, що вони поставляються в цілісному корпусі і використовують особливі «шляпки» болтів, тому розібрати «яблучний» девайс в домашніх умовах практично неможливо. Якщо у випадку з комп'ютерами Mac такі претензії зрозуміти ще можна (наприклад, щоб додати більше оперативної пам'яті або вручну замінити жорсткий диск), то бажання самостійно розкрити iPhone або iPad викликає у мене лише подив.

Однак якими б не були ваші наміри, в останньому поколінні фірмових смартфонів Apple значно спростила процес зйомки дисплея. Для того, щоб замінити екран iPhone 5, потрібно кілька хвилин вільного часу, трохи сміливості, лезо і дешевий набір інструментів (можна замовити на Amazon за три долари або знайти на Аукро).

Як ви можете наочно переконатися на відеоролику нижче, процес заміни дисплея досить простий – відкрутити пару болтів на нижньому торці iPhone, з допомогою «присоски» і леза підняти панель дисплея, від'єднати три дроти і повторити ці дії для нового екрану в зворотному порядку.

Недоліком самостійної заміни дисплея iPhone 5 є необхідність знайти новий екран, найдешевший з яких обійдеться в пару сотень доларів . Зазвичай вони більш низької якості, ніж в авторизованих сервіс-центрах Apple, та і професійна заміна екрану обійдеться вам по цій же ціні. До того ж, при розтині пристроя ви автоматично втрачаєте будь-яку гарантію, тому всі дії на ваш страх і ризик. Будьте обережні.

 


Нещодавно в УаНеті з'явився новий интернет магазин аудио техники, з привабливими цінами, чудовими онлайн консультантами та зручною доставкою. Тож не пропусти свій шанс придбати нову магнітолу чи аудіоцентр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *