5 iOS-додатків для збереження здоров’я

Автор | 1 Лютого, 2013

Багато, зустрічаючи Новий Рік (хоч вже і пройшов місяць), загадують бажання і будують плани на майбутнє . У ці плани часто входить турбота про своє здоров'я і харчування. Дивно, але iPhone може стати непоганим помічником в цій справі. Зокрема, в App Store є ціла серія додатків, за допомогою яких легко контролювати свій стан, дієту і рівень фізичних навантажень.

Наприклад, за допомогою Juice користувач може відстежувати рівень та масштаби своєї діяльності і відпочинку, встановлювати нагадування про вправи або сон, і навіть знайомитися з порадами професійних тренерів і дієтологів. Програма безкоштовна!

 

Шанувальникам здорового харчування нагоді ще одна програма, так би мовити, на шару – Healthy Out. Вона допоможе знайти відповідні ресторани, де подають низькокалорійні або вегетаріанські страви, і магазини, в яких продаються корисні продукти. Варто тільки задати потрібні параметри і вказати своє місце розташування, як Healthy Out видасть список відповідних закладів. Правда, поки вона буде корисна лише жителям США

 

Тим нещасним, у яких є проблеми зі сном, точніше, із засипанням, підійде Deep Sleep with Andrew Johnson або димедрол, але це не наш випадок. Так що повернемося до програми, за яку автор просить аж $3. Її творець, Ендрю Джонсон (Andrew Johnson), пропонує власникам iPhone медитації, за допомогою яких можна подолати стрес, накопичений за день, і заснути в лічені хвилини (напевно, все-таки, краще димедрол чи якісь інші снодійні препарати, щоб уже напевно … знову жарт).

 

З безкоштовним додатком Spinning легко проконтролювати свої заняття спортом, а саме, кардіо-навантаження будь-якого типу, від їзди на велотренажері, до бігу на доріжці. Програма універсальна, адаптована для всіх iOS-пристроїв, плюс здатна взаємодіяти з різними типами тренажерів і відстежувати тиск, серцебиття і вага спортсмена.

 

Для бажаючих стати здоровими і м'язистими як горила є програма Gorilla Workout, яка обійдеться в $1. Вона теж універсальна і, по суті, являє собою довідник вправ по роботі з вагою власного тіла. Gorilla Workout порадує масою відеороликів з прикладами вправ, а також інструментом для розробки щоденних тренувань для кожної окремо взятої людини, відповідно до його фізичними кондиціями. Успішно завершили курс занять і тепер можете похвалитися яскраво вираженими кубиками преса, потужними біцепсами та іншими пружними частинами тіла? Відмінно! Швидше викладайте все Facebook або Twitter, програма дозволяє це робити в один клік.

 


Забудьте про переживання про рідних похилого віку, Тепер надати їм допомогу буде ще швидше. В цьому вам допоможе телефон с кнопкой SOS, який швидко з’єднає абонента з оператором, який в свою чергу викличе необхідну службу – швидку допомогу чи будь-яку іншу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *