[Програми] Програми для блогінгу для iPhone та iPad

Автор | 30 Січня, 2013

Часто у власників блогів трапляються ситуації, коли ноутбука або комп'ютера під рукою немає, і потрібно написати кілька публікацій або опублікувати міні-історію прямо з літака, поїзда або іншого місця. Якщо ви – власник iPhone або iPad, запрошуємо подивитися огляд безкоштовних і платних додатків для блогінгу.

Всі з представлених нижче додатків дозволяють виконувати стандартний «джентльменський набір» для блогера: написання поста, виставлення тегів, прив'язка до категорій, додавання до публікації картинок, збереження публікації в чернетку або публікація поста, можливість поділитися публікацією в соціальних мережах. Тому нижче ми будемо загострювати увагу на відмінностях кожного з додатків, маючи на увазі, що стандартний набір функцій вже присутній.

Щоб не заплутатися в такій кількості додатків, розіб'ємо їх по платформах, з якими вони працюють.
WordPress

WordPress (безкоштовно) iPhone, iPad

Дозволяє перемикатися між кількома блогами на WordPress. Працює як з блогами на WordPress.com, так і з блогами, розміщеними на своїх хостингах і використовують CMS WordPress.
Має приємний і зрозумілий інтерфейс. Використовуючи програму, можна редагувати старі публікації, планувати за часом нові, дивитися статистику і працювати з коментарями.

Poster ($0,99) iPhone, iPad

До Poster'у придивляюсь давно. Давайте подивимося, в чому його сильні сторони і відмінності від безкоштовного додатку WordPress:
– Ви можете підключити до 9 своїх блогів і зручно між ними перемикатися (як і в WordPress);
– Це єдиний додаток на iOS, яка здійснює підтримку користувацьких типів постів;
– Інтеграція з DropBox: можна швидко опублікувати статтю, вибравши потрібний текстовий або html-файл з свого облікового запису DropBox.

 

Blogger (безкоштовно) iPhone, iPad

Додаток не дуже зручний, але не в такій мірі, як написано у відгуках до додатка. Помилки, описані в коментарях, були виправлені в останній версії. Особисто перевірив додавання картинок, все працює нормально.

Posterous (безкоштовно) iPhone

Прекрасний додаток для власників блогів на Posterous. Приємний інтерфейс, зручне управління всіма вашими спільнотами та блогами на Posterous. З мінусів відзначу тільки відсутність ландшафтного режиму при написанні тексту поста і відсутність можливості редагувати старі публікації і планувати час публікації чернеток.

 

Мобільна реклама завжди стане в нагоді сучасному підприємцю. Розсилка СМС завжди вчасно проінформує всіх працівників про майбутню подію, зустріч. Замовляйте смс розсилку на сайті http://www.terasms.ru/mobilnaya-reklama/

 

 Tumblr (безкоштовно) iPhone, iPad

Tunblr дозволяє управлятися відразу з декількома блогами, зберігати чернетки і ставити публікації в чергу.

 

 

TypePad (безкоштовно) iPhone

Додаток з базовим набором необхідних функцій. З мінусів можна відзначити відсутність можливості редагувати існуючі публікації, відсутність статистики.

 

Мультиплатформенні

BlogPress (зараз $0,99 зі знижкою) iPhone, iPad

Працює з безліччю відомих платформ включаючи Blogger / BlogSpot, MSN Live Spaces, WordPress, Movable Type, TypePad, LiveJournal, Drupal, Joomla, Tumblr, Squarespace, My Opera …
Інтеграція з сервісами: Facebook, Twitter, YouTube, Flickr і Picasa.

Плюси: ландшафтний режим редагування.
Мінуси: немає можливості завантажувати декілька фото одночасно.

 

 

Blogsy ($4.99.) iPad

Підтримка платформ: WordPress, Blogger, Posterous, TypePad, MovableType, Drupal, Joomla (1.5, 1.6, 1.7, 2.5), IBM Connections, Tumblr, Squarespace (Version 5 only), MetaWeblog (універсальна настройка).
Підтримка сервісів: Flickr, Picassa, YouTube, Vimeo, Instagram.

Вважається найкрутішим додатком для блогінгу на iPad.
Сильні сторони:
– Підтримка декількох блогів, а також декількох облікових записів в фото-та відеосервісах;
– Розширене управління постами: редагування старих публікацій, планування нових, збереження чернеток і т.д.;
– Додавання зображень простим перетягуванням з панелі сервісів Flickr, Picasa, Instagram і Google-картинок або з вбудованого браузера. Теж саме поширюється і на відео: просто перетягніть відео з YouTube або Vimeo.

Заключення:

З безкоштовних додатків вже спробувала WordPress, Posterous і Blogger. А з платних цікавлять Poster та Blogsy. Прошу поділитися вашим досвідом використання того чи іншого додатка. Що саме ви надаєте перевагу? Чи вважаєте, що функціоналу безкоштовних додатків досить?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *