[Ігри] Om Nom: Candy Flick – одна з ігор майбутнього

Автор | 26 Січня, 2013

У грі з функцією доповненої реальності маленький зелений монстр Ам Ням оживає на вашому екрані. Насолоджуйтесь 3D-анімацією і годуєте свого Ам Няма льодяниками в будь-який час в будь-якому місці!

Всі ми звикли, що потрібно перерізати мотузки, а милий 2D-шний Ам Ням їсть льодяники. Здавалося б, що можна створити і випустити ще безліч оновлень або нових частин в настільки звичному стилі, але тут з'явилося це диво, якої найпростіше пояснити цим роликом:

 

 

 

Звичайно, хтось скаже «Фе!», скрививши носа і почне говорити про те, що існують десятки подібних ігор, в яких клацанням потрібно відправити що-небудь прямо в ціль (в даному випадку льодяник у рот Ам Няма), і він загалом виявиться правим.

Але тут вступають у справу доповнена реальність і чарівність Ам Няма з прекрасною анімацією, які перетворюють банальний процес в миле проведення часу. До речі, необов'язково друкувати картинку, досить відкрити її на іншому пристрої, наприклад, телефоні або планшеті.

Що можна сказати в підсумку? Простий додаток, який показує, якими можуть бути ігри в майбутньому. Ось тільки уявіть собі повноцінний Cut The Rope, в якому рівні будуть будуватися виходячи з обстановки. 🙂

Завантажити безкоштовно Om Nom: Candy Flick в App Store

 


Зараз SEO – просто необхідна річ, якщо ведете бізнес в інтернеті. Тому якщо ви хочете, щоб ваші товари знаходили покупці на перших позиціях в пошукових системах, вам стане в нагоді раскрутка сайта в Одессе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *