[OS X] Fluid – перетворюємо будь-які сайти в додатки

Автор | 15 Січня, 2013

У базовій поставці – Fluid безкоштовний, і для багатьох завдань цього буде достатньо. Ця проста версія вміє робити найважливіше: створювати спеціалізований браузер, який буде відкривати сайт-додаток. Вибираємо URL сайту, вводимо назву, вибираємо значок і місце збереження, натискаємо кнопку, і через кілька секунд отримуємо цілком собі окремий додаток, який буде показувати нам улюблений сайт. Просто, але з урахуванням того, що ідея сайтів-додатків досить популярна – ефективно.

Але самі основні «фішки» починаються з покупкою ліцензії. Що ж ви отримаєте за свої кровні 5 доларів?

 

По-перше, підтримку повноекранного режиму Lion, що вже приємно. По-друге, додається можливість довантажити свої Javascript і користувальницькі стилі. За допомогою скриптів можна, наприклад, додати підтримку зміни значка в Dock, для відображення кількості нових повідомлень, зробити так, щоб прихід нових листів відображався за допомогою Growl і багато іншого.

Як приклад «з коробки» під Fluid включені скрипти для підтримки Google Reader, Facebook і Gmail.

Користувальницькі скрипти, у свою чергу, дозволяють прибрати небажану рекламу, поміняти зовнішній вигляд і розташування елементів на сайті.

По-третє, платна версія дозволяє закріпити додаток в рядку стану OS X, тому, витративши зовсім небагато часу, ви можете самостійно виготовити аналоги популярних в Mac App Store програм типу «Facebook Tab», «Twitter Tab» і т.п.

Крім усього цього, Fluid володіє масою інших корисних властивостей, серед них: підтримка системних гарячих клавіш для запуску додатків, можливість вибору користувальницького агента (наприклад, вибравши мобільний Safari для Twitter, я отримав непоганий твіттер-клієнт не гірше за інших ), додаткові бічні панелі, в яких можна відкрити інші сайти і багато-багато іншого.

Загалом, в умілих руках Fluid здатний творити дива, перетворюючи в повноцінні програми багато сайтів: Basecamp, Github, Last.FM, TracksFlow та інші. Також, з цим додатком, створення сайту та швидке створення до нього настільного додатку буде легкими кроками, порівняно з складним та дорогим написанням окремого додатку для OS X.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *