Проблема з отриманням SMS на iOS 6 beta 4

Автор | 8 Січня, 2013

Ця невелика замітка не ставить перед собою цілі розповісти про недоліки нової мобільної операційної системи від Apple, а написана для того, щоб деякі з тих, хто використовує четверту бету, були в курсі можливої ​​проблеми прийому SMS на їх iPhone.

 

Як це часто і буває, проблема спливла чисто випадково, коли один з друзів подзвонив мені і запитав: «Ти отримав мою SMS?». Я подивився на свій iPhone і відповів негативно. Ну що ж, буває, подумав я тоді. Через кілька днів ситуація повторилася, а пізніше я згадав, що ще кілька людей говорили мені про те, що до мене не доходять SMS.

Після невеликого аналізу і проведених тестів з'ясувалося, що якщо мені відправляють SMS на номер телефону за допомогою iMessage, то такі повідомлення до адресата не доходять. У випадку, коли робляться смс-рассылки, всі повідомлення доходять до адресатів, з масовою розсилкою проблема немає. Якщо відправляти на прикріплену e-mail адресу, то проблема не спливає. Крім цього були помічені ситуації, коли не доходили і звичайні SMS, відправлені через операторів мобільного зв'язку, а не Інтернет. Проте тести показали, що це плаваюча проблема і, можливо, ніякого відношення до бета-версії операційної системи не має. Після невеликого опитування в «Твіттері», виявилося, що проблема носить далеко не одиничний характер і є у інших користувачів iOS6b4.

 

У будь-якому випадку, якщо у вас встановлена ​​остання версія iOS для розробників, знайте, що цілком можливо деякі SMS до вас просто не доходять. Якщо і ви зіткнулися з цією ситуацією, або знаєте як вирішити дану проблему, не змінюючи версію прошивки телефону, будемо вам вдячні за пару рядків, залишених в коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *