Action Movie – кращий додаток 2012 року з версії Apple

Автор | 2 Січня, 2013
acmovie_1
У минулому році було багато класних додатків: Sparrow, Clear і ще купа інших цікавих проектів. Але який ж став дійсно кращим? Кожен вирішує сам для себе, але не можна пройти повз кращого додатка 2012 році за версією Apple. Кращим додатком року став Action Movie.

Action Movie дозволяє додавати ефекти кінематографічної якості до ваших відео. У програмі відразу вбудовано декілька ефектів з гри Call of Duty: Black Ops II.
 
acmovie_ef
 
Робота з програмою гранично проста – ви вибираєте ефект, записуєте відео, редагуйте його і дивіться отриманий результат. Якщо він вам не подобається, то ви можете його перезняти або відредагувати, а якщо результат вас радує – то можете сміливо поділитися ним зі своїми друзі. Все працює дуже просто.
 
acmovie_2
 
acmovie_finish
 
Відео нижче дозволить зрозуміти, які результати можуть вийти:
 
 
Ніяких складнощів в освоєнні виникнути не повинно. Ефекти цілком собі хороші, інтерфейс зручний, швидкість роботи висока. У сенсі простоти і легкості, додаток можна вважати еталонним. Якихось позамежних можливостей від програми не чекайте – але хороші ефекти і можливість відчути себе режисером якого-небудь голлівудського блокбастера ви отримаєте сповна.  
 
acmovie_4
 
Звичайно, не можна вважати вибір Apple однозначним, але те, що програма цікава і гідна вашої уваги – в цьому сумніватися точно не доводитися. Додаток безкоштовний в App Store, так що платити за можливість відчути себе режисером крутого блокбастеру з Голівуду не потрібно. А якщо набору вбудованих ефектів вам не вистачить, то ви без зусиль можете докачати і купити нові.
 
Завантажити Action movie FX в App Store безкоштовно
 

Дізнайтеся, как позвонить в беларусь швидко і без проблем, в інструкції ясно описано всі кроки, а головне вказані ціни та тарифи дзвінків в Білорусь з допомогою VoIP.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *