[Cydia] Як автоматично відключати 3G при блокуванні iPhone для економії заряду батареї

Автор | 19 Грудня, 2012
akAuto3G – це новий цікавий твік з Cydia, розробник якого, використовуючи свої спостереження в галузі управління внутрішніми процесами операційної системи iOS, випустив джейлбрейк-додаток , що дозволяє збільшити час автономної роботи iPhone.

Як звичайний твік може поліпшити і без того бездоганну роботу мобільної платформи Apple? За задумом автора під ніком AlickHill, нова розробка дає можливість зберегти заряд акумулятора за рахунок відключення 3G-модуля в той момент, коли iPhone знаходиться в заблокованому стані. Коли пристрій розблокується жестом «Slide to unlock», мережа 3G автоматично включається.
 
 
Звичайний витрату заряду батареї iPhone – 2,33% заряду на годину
 
Принцип дії akAuto3G дуже простий. Перебуваючи у фоновому режимі, він чекає, поки користувач заблокує пристрій, щоб відключити невикористовуваний радіо-модуль 3G. Це, за словами AlickHill, дозволяє вдвічі знизити витрату енергії батареї та, відповідно, скоротити цикли зарядки / розрядки і продовжити термін служби вбудованого в iГаджет акумулятора.
 
За спостереженнями розробника, установка akAuto3G дозволяє збільшити час автономної роботи iPhone в заблокованому стані до двох разів, забезпечуючи до 7 годин використання пристрою в мережі 3G і 14 годин – при підключенні до 2G. При розблокуванні iPhone модуль мереж третього покоління включається практично моментально, тому використання твіка не викликає ніяких незручностей у користувача.
 
 
Витрата енергії після установки akAuto3G – 1% заряду на годину
 
Завантажити akAuto3G можна з репозиторія BigBoss. Вартість доповнення становить $2,99. Утиліта сумісна з iPhone 4 під управлінням iOS 4.3.3 і iOS 5.1.1, а також iPhone 4S на iOS 5.1.1. CDMA-версії смартфонів не підтримуються.
 

Якщо у вас виникли будь-які питання стосовно правової системи, різноманітні юридичні питання або ж питання щодо законів України, вам допоможе юридическая фирма в одессе юристи якої швидко та зрозуміло нададуть вам якісну юридичну допомогу в будь-якому питанні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *