[Ігри] Asphalt 6: Adrenaline

Автор | 10 Травня, 2012
Відчуйте гострі відчуття гонок як ніколи раніше в найновішому випуску ігор серії Asphalt. 
Відкрийте 42 автомобіля і байка від Феррарі, Ламборджіні, Астон Мартіна, Дукаті і інших виробників світового класу. Зберіть їх у своєму власному тривимірному гаражі, який ви можете досліджувати використовуючи гіроскоп. 

 
 
Ви можете навіть грати з друзями в режимі онлайн. Також локальний мультиплеєр підтримує до 6 гонщиків. Підніміться на онлайн дошці результатів, щоб бути кращим у світі! 
У цих вуличних гонках ви будете розривати міські вулиці в Лос-Анджелесі, Токіо, Багамах та інших містах. Кожне місце розташування заповнено чудовою HD графікою, яка показує повну перевагу дисплея Retina. 
 
 
Не відводьте погляд від дороги навіть на секунду, тому що ви будете змагатися проти важких супротивників в 11 різних лігах і 55 події. 
Використовуйте в своїх інтересах численні варіанти тюнінгу транспортних засобів досягаючи потрібної динаміки і керованості на будь-якому треку. Ви можете навіть накласти на свої транспортні засоби наклейки, щоб надати їм свій власний стиль. 
 
 
 
 
Версія: 1.3.7 
Розмір: 582.8 Mb 
Прошивка: iOS 3.1.3 і вище 
Офіційна сторінка в AppStore
Завантажити безкоштовно: Asphalt 6: Adrenaline
Дзеркало
 

Прикрасьте свій дім вишуканими виробами з каменю. Замовте стільниці з штучного каменю та наповніть свою кухню чудовими дарами природи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *