Огляд нового iMac 2012

Автор | 6 Грудня, 2012
Минулого тижня, в п'ятницю, в продажу з'явилося нове покоління iMac 2012, правда, поки тільки моделі з діагоналлю 21,5 дюйма.

 
Перші враження
 
Перше, що кидається в очі, – це, звичайно, зміни в дизайні і товщина нового десктопа. Всі ми бачили численні фото нового покоління iMac, хтось навіть бачив його в прямому ефірі під час презентації 23 жовтня. Але одна справа – дивитися картинки в інтернеті, а інше – наживо з усіх боків, та до того ж з можливістю доторкнутися і оцінити потенціал нового надтонкого iMac 2012.
 
На краях товщина iMac становить всього 5мм. Якщо порівнювати його з попередньою моделлю, то різниця буде приблизно як між iPad першого покоління і iPad 2. Вельми забавно, коли ви намагаєтеся за звичкою намацати кнопку включення ззаду комп'ютера, а натикаєтеся на порожнечу, адже рука вже звикла до товщини колишнього iMac.
 
 
Реклама: чудовий та надійний хостинг від компанії BestHosting змусить вас забути про бекапи даних та DDos атаки.
 
Вага моделі 2012 року теж зменшилася майже в два рази – 5,68 кг замість 9,3 кг. А ось висота і довжина залишилися майже ідентичні iMac попереднього покоління.
 
Деяких може засмутити відсутність оптичного приводу в новому iMac. Жертва, яка була принесена в ім'я дизайну і диву товщини. Так, iMac – не ноутбук, і тут можна було не гнатися за невеликими розмірами і вагою. Але ми вже звикли до такого роду політики компанії Apple, яка вирішила, що час таких фізичних носіїв, як CD або DVD, йде назавжди.
 
Всі роз'єми і раніше знаходяться позаду, до них навіть приєднався картрідер SD, для якого збоку більше немає місця.
 
 
iFixit
 
iFixit розібрали новий iMac 21,5 ", чий дизайн змінився за рахунок зникнення одних компонентів і еволюції інших.
 
 
Скло екрана нового iMac тримається тепер не на магнітах, а приклеєне. Тому спочатку його краю потрібно нагріти, щоб відокремити від корпусу. Як зазначила команда iFixit, екран виготовлений компанією LG.
 
 
Перше, що ми можемо помітити – це заміну 3,5-дюймового жорсткого диска 2,5-дюймовим. Цей диск набагато тихіший, ніж у попередньої моделі, і навіть ніж в новому Mac mini. Сам жорсткий диск поміщений в гумовий кожух, що знижує кількість вібрацій, а значить збільшує термін служби самого HDD.
 
 
SuperDrive зник, жорсткий диск зменшився в розмірі, як наслідок скоротилася і кількість вентиляторів у iMac. Залишився всього один!
 
 
Шлейф, що з'єднує HD-камеру і материнську плату став ширший й надійніший. Обидва мікрофони не пов'язані з камерою, а значить ремонт буде простіший.
 
 
Після динаміків можна зняти і материнську плату, до якої прикріплені модулі оперативної пам'яті (2 х 4 ГБ). До речі, їх можна легко зняти і замінити.
 
 
 
Під кінець розбору, як завжди, йдуть різні електронні компоненти і їх виробники. Є роз'єм для SSD, який стане в нагоді тим, хто вибрав модель з Fusion Drive. Команда iFixit розбирала модель тільки з жорстким диском.
 
 
Згідно з висновком iFixit, RAM, жорсткий диск і процесор Core i5 буде легко поміняти, звичайно, якщо ви зважитеся відклеїти екран iMac від корпусу. Але за шкалою лагодження він таки отримав дуже низьку оцінку: всього 3 бали з 10 можливих.
 
 
Продуктивність
 
PrimateLabs опублікували перші тести iMac 2012, зроблені за допомогою програми Geekbench.
 
 
Результати не дивні. Старша модель Mac 21,5 "з процесором Core i7 показала, що продуктивність виросла на 25% по відношенню до моделі минулого року. Вона навіть сильніша минулорічного на 10% 27-дюймового iMac. Що стосується молодшої моделі, то її приріст продуктивності склав 20% .
 
 
У той же самий час iMac 2012 показав результати кращі, ніж Mac mini 2012, в якому також присутній процесор Core i7. Так що на сьогоднішній момент, згідно з тестами Geekbench, новий iMac є найпотужнішим десктопом від Apple.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *