Перше кермо для iPad

Автор | 13 Листопада, 2012
Кількість різноманітних аксесуарів для iPad вже перевищило всі мислимі межі. Виробники пропонують користувачам одягнути яблучний планшет в різноманітні чохли, додати до нього спеціальні клавіатури, встановити його в різні док-станції і т.д. Але до недавнього часу ніхто не думав з'єднувати iPad з кермом.

 
Не так давно на сайті Indiegogo з'явився проект незвичайного аксесуара для iPad. Розробники цього пристрою, яке вони назвали KOLOS, хочуть з'єднати в одне ціле рульове колесо з яблучним планшетом. Завдяки KOLOS любителі гоночних аркад і симуляторів зможуть зануритися в ігровий процес з головою.
 
 
Розробники планують випустити дві версії цього пристрою. Перша за $50 буде включати в себе кермо з усіма необхідними затискачами. Друга, більш дорога, буде складатися з керма і спеціальної підставки, яку можна легко закріпити на столі. Такий комплект обійдеться любителям гонок в $85. 
 
Судячи з офіційної сторінки проекту, зараз йде збір необхідних коштів. Розробники хочуть отримати 150 тисяч доларів (на момент написання новини було зібрано менше тисячі). Вийде чи ні у них зібрати необхідну суму ми дізнаємося тільки через півтора місяця.
 

Придбай або продай свій iPhone чи iPad на сайті “Доска Apple объявлений“. apple-devices.net – це сучасний сервіс по публікації ваших повідомлень по продажу або купівлі девайсів Apple

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *