Масове виробництво 4-дюймового iPhone почнеться в серпні

Автор | 17 Травня, 2012
iphone 5Спираючись на свідчення інсайдерів і знайомих з питанням компетентних джерел, The Wall Street Journal розповів про те, яким повинен стати iPhone шостого покоління. Попередні здогади щодо особливостей пристрою підтверджуються.
 
Так, Apple дійсно збирається оснастити смартфон 4-дюймовим дисплеєм. Тепер, починаючи з шостого покоління iPhone, він наблизиться по своєму форм-фактору до «монстрофонім» на базі ОС Android, хоча компанія не захворіла «гігантоманією» і не стала працювати з більшими ЖК-панелями (4,5-4,8 дюймів в конкуруючому таборі вже норма). Робота над виробництвом екранів даного розміру для Apple, почнеться в червні, і до неї залучені такі виробники як Sharp, LG Display і Japan Display Inc. Цю інформацію підтверджує і Reuters.

Редактор iLounge Джеремі Горовітц (Джеремі Хорвиц) не промахнувся у своїх прогнозах, і тепер інші ресурси повторюють його припущення. Так, Рене Рітчі (Rene Ritchie) з iMore також вважає, що в новому iPhone буде 4-дюймовий дисплей, більш компактний док-роз'єм і підтримка LTE. За його словами, запуск новинки пройде в жовтні поточного року.
 
Як повідомляє аналітик Шон Ву (Wu Шон), Apple на даний момент скоротила масштаби випуску iPhone 4S. Вони знижуються на 20-25% від кварталу до кварталу. Це означає, що компанія потроху звільняє склади і знижує навантаження на постачальників комплектуючих в рамках підготовки до запуску чергового продукту. До речі, джерела стверджують, що якщо 4-дюмові РК-панелі дійсно будуть штампуватися згідно з планом, то масове виробництво нового iPhone почнеться в серпні.
 

Не знаєте що вибрати: принтер сканер купить? Придбайте Мультифункціональний Пристрій – там і сканер і принтер і копір! Три в одному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *