Цікавий концепт iPhone 5

Автор | 14 Травня, 2012
iphone 5 фото
По численним  чуткам вихід iPhone 5 передбачається вже цього року. Очікується, що його презентація пройде в рамках червневого заходу від Apple під назвою Worldwide Developer Conference. Художник Джон Фоусет, грунтуючись на припущеннях щодо зовнішнього вигляду і деяких технічних деталей очікуваного смартфона, створив власний концепт iPhone 5. Саме так на його думку буде виглядати пристрій. 

 
 
 
Багато хто припускає, що в корпусі нового iPhone буде застосований аморфний сплав, якому для більшої «крутості» надали назву Liquidmetal. Подібні сплави відрізняються підвищеною міцністю, що дозволяє зробити новий смартфон ще тонше і легше.
 
 
Концепт має розміри 105х57х7 мм і оснащений 4-дюймовим мультитач-дисплеєм. Основна камера для зйомки з роздільною здатністю 10 мегапікселів доповнено фронтальною камерою в 5 мегапікселів. Фоусет ніяк не взаємодіє з Apple, тому сприймати даний концепт як щось, на що дійсно буде схожий iPhone 5 немає сенсу.
 
 
Крім оновленого зовнішнього вигляду очікується і оновлення апаратної частини нового iPhone, в тому числі новий процесор і підтримка технології Near Field Communication.
 

Купуйте пральну машину розумна та по вигідній ціні. В цьому магазині можна купить стиральную машину в киеве якісну та з гарантією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *