Цікавий аксесуар: iPhone-липучка

Автор | 10 Травня, 2012

Співробітники компанії Uguard.me, що виробляє різноманітні захисні плівки для iГаджетів, придумали заміну настільній доковій станції для iPhone. Заміна не стільки функціональна, скільки оригінальна.

 
З допомогою плівки Uguard Skin ваш смартфон тепер можна не просто ставити на стіл, а клеїти на будь-яку глянсову поверхню. Наприклад, iPhone можна запросто приклеїти на скляну поверхню вашого iMac або на вікно поруч з вашим робочим місцем. Творці плівки сміливо гарантують збереження вашого гаджета при використанні Uguard Skin, пояснюючи свою впевненість властивостями спеціальної смоли, яка використовується при виробництві цього аксесуара.
 
 
Дивна на вигляд плівка може стане в нагоді в самих різних життєвих ситуаціях. Uguard Skin впорається з моєю одвічною проблемою – під час ранкових процедур у ванній мій iPhone буде знаходиться прямо на дзеркалі. Купити цікаву плівку, яка продається відразу в декількох колірних варіантах, можна на офіційному сайті виробника за 20 з гаком американських доларів.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *