Apple подала заявку на придбання домену iPhone5.com

Автор | 10 Травня, 2012
Можна почути думку іменитих аналітиків, вивчити китайські форуми на предмет каламутних фотографій новинки, прочитати безліч тематичних форумів, але ніхто не зможе вгадати точну назву нового iPhone. Крім самої компанії Apple.

 
 
Днями до Світової організації інтелектуальної власності прийшла заявка від Apple на придбання домену iPhone5.com. Зараз за цією адресою знаходиться невеликий форум з обговоренням майбутнього смартфона iPhone 5. Традиційно домени з ім'ям гаджета в назві в компанії набувають через деякий час після презентації самих девайсів. Так, тільки через рік після появи «четвірки» домен iPhone4.com став власністю Apple і зараз перенаправляється на сторінку телефону на Apple.com. iPhone4S.com став відсилати відвідувачів на сайт компанії майже через місяць після презентації останнього на даний момент смартфона від Apple. .
 
Напевно, виробник самого популярного смартфона в CША таким чином готується до майбутньої конференції WWDC 2012, яка пройде з 11 по 15 червня цього року. iPhone 5. По-моєму, звучить дуже непогано.
 

Ваш комп'ютер заблоковано і на екрані показується напис: Ваш компьютер заблокирован Internet Police. Не переживайте, це ще одна хитра уловка інтернет шахраїв і її можна без проблем позбутися в сервісному  центрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *