[Ігри] NOVA 3 від Gameloft

Автор | 10 Травня, 2012
Нещодавно вийшов тріквел знаменитого sci-fi шутера від Gameloft .
Минуло 4 місяці після подій другої частини гри . Бази Волтерайтів знищені, видобуток руди зупинений, підступні плани ворога зруйновані. Але хіба буває в галактиці так спокійно, щоб не була потрібна допомога героя? Кел знову в строю, і тепер йому з нашою допомогою потрібно врятувати людство!

 
Нас чекає епічна кампанія! Протягом 10 масштабних місій ми поблукаємо по всесвіту і побуваємо в її різних куточках: від зруйнованої Землі до замороженого міста Волтерайтів.
У нашому розпорядженні виявиться багато потужних гармат і вперше за серію в нашому розпорядженні будуть транспортні засоби. Але пам'ятай, не тільки ти, а й вороги можуть ними скористатися!
 
 
Крім того нас чекає потужний мультиплеер на 12 персон. Нам належить битися на 6-и різних картах в 6-и різних режимах гри, наприклад, в Capture the Point, Free-for-All або Capture the Flag.
А все це приправлено шикарною графікою з різними ефектами (тіні і світло, ragdoll фізика), які продемонструють всю міць iPad 2, iPhone 4S і The new iPad.
 
 
Що ж, гра коштує 7 баксів, універсальна для всіх пристроїв. Підтримуються плеєри і телефони, починаючи з третього покоління, і всі покоління планшетів. Що ще тут можна сказати? Всі хто хоче пограти в кандидата на звання «Кращий шутер року» зараз – купуйте гру, решта чекайте розпродажу. Хто скачає піратку, той дурень 🙂
 
Гра в встановленому вигляді займає майже 2 гігабайти, так що не заздрю ​​власникам 8-ми і 16-і гигових апаратів.
 
Офіційна сторінка в App Store
 
 

Рекомендую! Просто чудова розкрутка сайтів для бізнесу чи просто вашого цікавого та улюбленого хоббі! Швидко, якісно, ціни не кусаються:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *