[Cydia] Quasar: багатовіконний режим роботи в iPad

Автор | 3 Травня, 2012
Давно не користуюся джейлбрейком для iPad з тієї простої причини, що в Cydia до останнього часу не було дійсно цікавих для мене твіків, заради яких був би готовий пожертвувати безпроблемним OTA-оновленням і отримати потенційні труднощі з майбутнім програмним оновленням в принципі. Але тепер таке ПЗ з'явилося (правда, джейлбрейка для нового iPad поки немає) – це повноцінний менеджер вікон Quasar, доступний в Cydia за $10. 

 
 
 
По суті, Quasar розширює можливості багатозадачності в iPad, реалізуючи систему подібну до тієї, що доступна користувачам комп'ютерних платформ. Різні програми відкриваються за допомогою Quasar в окремих вікнах, які потім можна перевертати (ландшафтний або портретний режим), змінювати в розмірі і відкривати на весь екран, повідомляє BigBoss .
 
 
 
На поточний момент в Quasar немає великого вибору опцій, але з вікнами програма працює саме так, як показано на відео вище, тобто, цілком непогано. З деякими програмами можуть виникнути складнощі в тому плані, що текст в зменшеному вікні буде читатися гірше (ось тут би не завадив шикарний екран в iPad третього покоління), але розробник, вже трудиться над модернізацією свого творіння.
 

Ось і наступило майже літо. А за літом буде осінь і зима. І знову холодно. Тому купуйте отопительный котел вже зараз, по привабливим цінам 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *