[Ігри] LEGO Harry Potter: Years 5-7

Автор | 3 Травня, 2012
 
Важко знайти в цивілізованому світі людини, яка не чула казку про хлопчика, який вижив. Вона стала культом, якому поклоняються від малого до великого, за яким виходить багато різного контенту. Наприклад, одним з них є ігри за мотивами. Оригінальні ігри за фільмами були, скажімо так, не дуже, але от компіляції виконані в стилістиці LEGO вийшли дуже-дуже класними.

 
Перед нами друга частина компіляції, яка охоплює останні три роки навчання. Нам потрібно знову відвідати Хогвартс, Гогсміді, покататися на експресі до Лондона, де також можна відвідати множетво різних знайомих місць, таких як Дірявий казан або Косий провулок. Ну а в кінці ми будемо воювати з Тим-Кого-Не-Можна-Називати.
 

 
Перед нами вже став звичним для серії ігор в стилістиці LEGO геймплей. Тобто нам потрібно вирішувати загадки, збирати різні детальки, шукати тайники, багато стрибати, боротися. В всьому іншому найкращим описом гри і її геймплея буде перша частина гри. Ну а приправлена ​​гра зручним управлінням плавно перекочувала з першої частини, де було  красиве візуальне оформлення і атмосферний звуковий супровід.
 
Гра універсальна для всіх пристроїв під управлінням iOS, правда, щоб пограти в гру, потрібно буде оновити прошивку мінімум до версії 5.0. Коштує гра 5 доларів. Що ще можна додати про гру? Ну хіба тільки те, що середній рейтинг гри 77/100, і те, що пограти у гру обов'язково варто.
 
 

 
Маєте бухгалтерську освіту? Хочете кар'єрного росту? Запишіться на курсы повышения квалификации для бухгалтеров та подолайте одну (а може і більше) сходинку у вашій дорозі до крісла директора.