Новий iPhone матиме нову кнопку Home

Автор | 25 Квітня, 2012
iphone 5
Всі представники прогресивного людства сподіваються на те, що iPhone нового покоління володітиме радикально оновленим дизайном. Адже якщо ваш 64-гігабайтний 4S зовні не відрізняється від 8-гігової «четвірки» вашого однолітка з трущоб, то це надзвичайно негативно відіб'ється на вау-факторі, який буде пов'язаний з володінням дорогим девайсом. Якщо Apple це розуміє, то в цьому році вона просто зобов'язана щось зробити з даною ситуацією. І ось сьогодні з'явилося перше свідчення того, що новий iPhone все ж буде відрізнятися від двох попередніх моделей: принаймні, кнопка Home у нього буде іншою. 

 
Сьогодні інтернет-магазин TVC Mall опублікував фотографії перших деталей нового смартфона, які просочилися в Інтернет. Ними, як видно з попереднього абзацу, стали кнопки Home для так званого iPhone 5. На перший погляд кнопки ні чим не відрізняються від тих, що використані в новітньому iPhone 4S. Однак якщо придивитися ближче, можна виявити деякі відмінності. Головна відмінність полягає в тому, що кнопка нового iPhone є закругленою в центрі і квадратною по краях. Така конструкція відрізняється від тієї, що реалізована в iPhone 4 і 4S.
 
Звичайно, на підставі цієї новини поки рано робити висновки про те, що Apple планує провести радикальний рестайлінг свого нового смартфона. Деякі фанати сподіваються на те, що кнопка Home буде опущена нижче, щоб можна було встановити на смартфон збільшений екран, не змінюючи розміри корпусу. Однак жодних свідчень того, що купертіновці  зроблять саме так, в ЗМІ поки не з'являлося.
 
Джерело: CultOfMac.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *