[Ігри] Amateur Surgeon 2

Автор | 9 Квітня, 2012
ігри на айфон 4Божевільний хірург Алан Проб повертається! Вас чекають 20 нових пацієнтів, нові інструменти з можливістю апгрейда і море крові! 
 
Якщо розставити ігри з трешевим змістом по зростанню, розташувавши на вершині відомий God of War 3, то, на мій погляд, божевільний хірург для iPhone цілком може заслужити почесне друге місце по чорнухі. Amateur Surgeon переповнений неналежним контентом, правда, виконаним в гумористичному стилі. Як і в першій частині, вам доведеться робити всілякі операції дивним суб'єктам підручними засобами. В арсеналі як і раніше є: ніж для піци, запальничка, бензопила і пилосос для автомобіля … Цікаві інструменти, чи не так? 

Стражденні люди, які шукають порятунку в руках дешевої медицини, прут до вас натовпами. Тут і божевільні панки, панночки легкої поведінки, робітники і навіть клоуни. Вимоги та скарги пацієнтів виходять за всі розумні межі. Що ви думаєте з приводу екстремального пірсингу легенів і серця? Може бути витягти голуба і мертвого кролика з нутрощів цікавіше? Ну цвяхи, паспорти, осколки і пачки банкнот, якось опинилися в тілі нещасних – це абсолютно звичайна справа. 
 
 
 
 
Графіка в грі мультяшная, стилістика виконання цілком відповідає змісту гри. На iPad виглядає досить цікаво і яскраво. Звукове оформлення так і взагалі відмінне. Атмосферу передає на 5 балів. Дзижчання бензопили і писк монітора пульсу розслабитися не дадуть!
 
 
 
Версія: 1.6 
Розмір: 107 MB 
Прошивка: 3.1 або пізніша версія 
Офційна сторінка в AppStore
Завантажити безкоштовно Amateur Surgeon 2
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *