[Ігри] Monster Shooter – врятуй кота, прибий інопланетян

Автор | 4 Квітня, 2012
ігри до айфон 4
Така, по суті, ідея гри Monster Shooter. В якості вашого героя виступає якесь інопланетна істота на ім'я ДумДум. Протидіють йому інопланетяни, які викрали кошеня ДумДума, в результаті чого гравцеві доведеться протистояти полчищам супротивників, щоб відновити справедливість.

 
 
 
Усього гра займає 30 рівнів, які проходять на поверхні трьох планет. Рівні і планети відкриваються у міру проходження гри.
 
У той же час, крім режиму кампанії, гравцеві доступний також режим нескінченної гри.
 
 
Геймплей нагадує стрілялки від третьої особи. Управління покладено на віртуальні зони по обидва боки екрану. Так, ліворуч знизу розташовується віртуальний джойстик, що відповідає за переміщення ДумДума, праворуч знизу – гашетка. Крім цього, екран не обтяжений різними елементами управління. Хіба що у верхній частині є різні індикатори здоров'я, життів і грошей.
 
 
Вашим завданням протягом практично всіх рівнів буде протистояння полчищам кровожерливих інопланетян. Якщо їх не видно на екрані, то вони будуть підсвічуватися стрілочками. Правда, приємним моментом є те, що після знищення чергового противника після нього на землі залишаються гроші.
 
 
Не дивно, що в грі доступний віртуальний магазин, де можна запастися зброєю, боєприпасами і віртуальної ж валютою. В окремому розділі наведено місії, які було б непогано виконати по ходу гри.
 
Графіку в грі можна охарактеризувати тільки позитивними епітетами, все якісно промальовано і не залишає почуття незграбності. 
 
 
Відзначимо великі ігрові настройки, можна додати / зменшити гучність звукових ефектів або музики. Є довідка і т.д.
У кожному разі, в особі Monster Shooter власники мобільних пристроїв на iOS отримають гідну вбивалку часу, яка напевно займе їх по дорозі на навчання або роботу.
 
 
Завантажити безкоштовно з офіційної сторінки в AppStore
 

 

Всеж вирішили купити новенький макбук? Тоді зупиніться на виборі Макбуки Apple в Киеве і здійсьніть свою яблуневу мірю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *