iPad засвітився в новій серії Simpsons

Автор | 29 Березня, 2012
Світ гаджетів все більше і більше переходить в звичайний світ і захоплює собі місце в житті людей, навіть якщо мова йде всього лише про персонажів мультфільмів. Популярний американський мультсеріал Simpsons вирішив використовувати неймовірно популярний планшет iPad в одній з останніх серій.

 
Власником планшета є найбагатший і одночасно самий скупий персонаж мультсеріалу – містер Бернс, власник атомної електростанції. Хлопці з Gizmodo з'ясували, що користується старий першим поколінням iPad, і начебто дуже цим навіть задоволений. Для нас же, цілком реальних людей, представляється забавним не факт використання планшета в мультсеріалі, а те, які програми на нього встановлені, придивіться уважніше.
 
Напевно першим, що кидається в очі є додаток «Чи живий я?» (Am I Live?). Багатообіцяюча назва. Що ще цікаве, так це зміна у функціях Google: тепер вона відповідає за сон з додатком Google Сон (Google Nap). Самим же цікавим, і до речі сказати, багатообіцяючим, є гра Angry Burns. Чи варто нам чекати релізу літаючих містера Бернса, які знищують лепреконів і захоплюють їх золото? Звучить трохи дурнувато, але сюжет на обличчя. Хто знає, можливо, Fox запустить щось подібне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *