Тіму Куку влаштували екскурсію по заводу Foxconn

Автор | 29 Березня, 2012
Останні кілька днів виконавчий директор компанії Apple Тім Кук провів у Китаї, де встиг зустрітися з керівниками місцевих компаній, а також представниками урядових органів місцевого і федерального значення. Після цього Кук був помічений в одному з пекінських магазинів Apple Store, і от сьогодні в пресі з'явилися фотографії з розпочатої ним екскурсії по заводу компанії Foxconn. 

 
Нагадаємо, що Foxconn є найбільшою в світі компанією по чисельності штату і виробничим партнером Apple. На підприємствах Foxconn проводиться багате розмаїття продуктів каліфорнійської компанії: від MacBook до iPhone і iPad. Основні виробничі потужності Foxconn розташовуються в китайському місті Шеньжен.
 
Нагадаємо, що останнім часом назва Foxconn часто згадується в контексті численних скандалів, пов'язаних з недотриманням прав людини на заводах компанії. У минулому році світ струсонули новини про серію самогубств на підприємствах, після яких Foxconn привернула увагу організацій, що займаються захистом прав трудящих.
 
 
Стів Джобс і Тім Кук безперервно повторювали, що Foxconn є підприємством, яке дотримується всіх стандартів, пов'язаних з безпекою праці. Тим не менш, у ЗМІ продовжують надходити повідомлення про те, що робітники підприємств страждають від переробок, а іноді внаслідок халатності керівництва відбуваються різні інциденти, такі як масові отруєння хімічними речовинами і вибухи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *