[Ігри] iKungFu Master – Моє кунг-фу крутіше твого кунг-фу

Автор | 27 Березня, 2012
Перед нами представник жанру файтинга, виконаний в нарочито мінімалістичному стилі. Так, графіка в грі недалеко пішла від монохромного виконання. Головний герой представлений чорним силуетом, якому в грі протистоять такі ж чорні боси, а також фіолетові, зелені та інші противники.

 
Управління в грі настільки ж мінімалістично. Всі функції покладені на три кнопки, розташовані в нижній частині екрану. Це клавіші «вліво / вправо», за допомогою яких ваш персонаж може переміщатися, і клавіша удару праворуч від них. Клавіша тільки одна, тому чим там вдарить ваш герой свого суперника, рукою або ногою – як пощастить. 
 
 
Ігровий процес також нехитрий. Вам належить продиратися крізь ряди різнокольорових супротивників, щоб в кінці рівня зустріти того чи іншого боса. Більшість противників озброєнілише кулаками, але зустрічаються й такі, які встигли розжитися палицями та іншим інвентарем.
 
 
Втім, по ходу гри ваш герой, заробляючи все більше очок, може витратити їх на апгрейд свого арсеналу, і в тому чи іншому випадку буде здатний пускати в діло зброю (для чого призначена відповідна іконка на екрані). Цікаво, що для поповнення здоров'я служать шматки піци, які зрідка виникають на екрані.
 
Установки гри очікувано мінімалістичні: є можливість хіба що включити / вимкнути музику і звуковий супровід. В результаті у розробників вийшла досить приваблива гра-файтинг, яка дозволить розвантажити ваш розум і відволіктися на деякий час від насущних турбот.
 
 
Версія: 1.8 
Розробник: Triniti Interactive Limited
Розмір: 5,6 мб
Офіційна сторінка в AppStore
Завантажити безкоштовно iKungFu Master

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *