Хто купує Apple TV?

Автор | 27 Березня, 2012
apple tv
Про те, що Apple задоволена продажами нового iPad, вже було наголошено не раз, а от про те, наскільки добре продається оновлена ​​приставка Apple TV, відомо набагато менше. Компанія додала продукту підтримку 1080p, оновила користувальницький інтерфейс, до того ж новий чіп Apple A5X забезпечує потокову передачу Full HD AirPlay з нового планшета iPad. Проте до цих пір незрозуміло, наскільки користується успіхом у споживачів нова телевізійна приставка Apple.

 
Доступність пристроїв в магазинах, як і нового iPad, залишається стабільною, однак у разі оформлення онлайн-покупки вам доведеться почекати з доставкою від 3 до 5 днів. Це трохи менше в порівнянні з 5-7 днями затримки відразу після оголошення про реліз, але поки відрізняється від стандартних для Apple 24 годин поставки. Зрозуміло, що мова йде про американські магазини.
 
Apple TV продовжує залишатися одним з найбільш спірних продуктів Apple, зараз ходять наполегливі чутки про те, що компанія скоро зовсім відмовиться від нього на користь просування прийдешнього повноцінного телевізора HDTV з інтегрованою функціональністю Smart TV. Також говорять, що в телевізорі буде Siri, голосова віртуальна «помічниця» Apple, яка замінить собою складне меню і пульт з безліччю кнопок.
 
Судячи з останніх чуток, різні телекомунікаційні компанії вже тестують прототипи телевізора Apple, і фінальний його реліз може відбутися вже в четвертому кварталі поточного року. Швидше за все, компанія буде продовжувати продавати свою Apple TV паралельно будь інтегрованої версії HDTV, щоб не втрачати позицій в бюджетному сегменті телевізійного ринку.

Потрібна гарна фотосесія чи просто красиве фото? Замовте Ваше гарне фото в професійного фотограф Киев та збережіть незабутні миті життя на фотографії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *