Понижуємо прошивку iPhone 4S і iPad 2 з 5.1 до 5.0.1

Автор | 26 Березня, 2012
Вихід нової прошивки для iPhone 4S і iPad 2 знаменується різким збільшенням кількості айманьяків, які ненавмисно оновили свої гаджети і втратили можливість робити джейлбрейк. iOS 5.0.1 – єдина прошивка, яка на даний момент піддається злому на гаджетах, серцем якого є 2-ядерний процесор Apple A5. Оновилися на iOS 5.1? Прошу чекати новин від відомих хакерів. Одну з них ви отримаєте прямо зараз.

Хакер iH8sn0w, який розробив популярний джейлбрейк-інструмент sn0wbreeze, повідомив у своєму твіттері про успішне відкат прошивки свого iPad 2. За допомогою збережених SHSH-сертифікатів в Cydia йому вдалося знизити останню прошивку свого планшетника до iOS 5.0.1. Таким чином він зміг джейлбрейкнути гаджет за допомогою утиліти Absinthe. Терміни виходу рішення, яке є єдиним рятівним колом для всіх користувачів iPhone 4S/iPad 2 на iOS 5.1, до цих пір невідомі. Прискорити процес зголосився інший відомий «зломщик» pod2g, який попросив iH8sn0w поділитися нещодавно знайденим секретом.
 
Нагадаємо, що даний спосіб зниження прошивки, який може скоро з'явитися в якості якого-небудь Твіка, ніяк не допоможе користувачам залоченних iPhone 4S, зате дозволить їм джейлбрейкнути свої пристрої. Пам'ятайте – якщо компанія Apple дізнається про знайдену «дірку» в прошивці і випустить найближчим часом новий апдейт, не поспішайте оновлюватися. Ми попередили.
 

А тим часом, поки ви ще не прикупили новенький планшетник, займіться своїми іншими айПомічниками, почистіть або здайте в ремонт ноутбуков Apple і ваш макбук буде служити ваш ще довгий час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *